Tgrt Haber
07 Aralık 2023 17:26 - Güncelleme : 07 Aralık 2023 17:26

Ekin Koç ile Serra Arıtürk partner oldu!

Remember: War Of The Son dizisinden uyarlanacak yeni proje Taş, Kağıt, Makas’ın başrol oyuncuları Ekin Koç ve Serra Arıtürk oldu.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Birsen Altuntaş
Ekin Koç ile Serra Arıtürk partner oldu!
Ekin Koç, Serra Arıtürk

Yusuf Pirhasan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizinin çekimleri önümüzdeki ay sonunda başlayacak. Dizinin başrolünde son olarak Üç Kuruş dizisinde rol alan Ekin Koç ve Kulüp dizisinde rol alan Serra Arıtürk yer alacak. 

TAŞ, KAĞIT, MAKAS DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Taş, Kağıt, Makas dizisini Yusuf Pirhasan yönetecek. Ay sonu sete çıkması planlanan “Taş, Kağıt, Makas”ı başarılı senarist Uğraş Güneş yazıyor. Dizide Ekin Koç çocukluğundan beri sahip olduğu hipertimezi sendromu nedeniyle gördüğü, duyduğu, izlediği hiçbir şeyi unutmayan, bu özelliklerini kullanarak haksızlığa uğrayan babası Rıza Tanrıkulu’nun davasının peşine düşen avukat Umut’u oynayacak. Umut'un her zmaan yanında avukat adayı Alev’i ise Serra Arıtürk oynayacak.

Ekin Koç ile Serra Arıtürk partner oldu!

TAŞ, KAĞIT, MAKAS DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi hipertimestik sendromunu olan bir kişinin geçirdiği dönemleri ekrana yansıtacak. Büyük ilgiyle izlenen Kore yapımı Remember: War Of The Son dizisinden uyarlama olan bu dizi “Taş, Kağıt, Makas” kod adıyla ülkemize uyarlanacak. Dizide Ekin Koç ile Serra Arıtürk başrolleri paylaşacak. Şimdiden merak uyandıran dizinin oyuncu seçimleri ve hazırlığı devam ediyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...