Tarih : 04.11.2020 - 11:52 Yorum : 0

Ekranların sevilen dizisi Şeref Sözü final yapıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan dizi Şeref Sözü hakkında flaş bir karar alındı. Bu hafta 4. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi, erken final yapıyor.

Ekranların sevilen dizisi Şeref Sözü final yapıyor

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan'ın yer aldığı dizi Şeref Sözü, 4 Kasım akşamı yayınlanacak olan 4. bölümüyle final yapıyor. Yayınlanmadan önce oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça ilgi çeken dizinin yayın hayatı kısa sürdü. Show TV'de ekranlara gelen dizi, izleyicisine veda ediyor.

ŞEREF SÖZÜ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Nihayet eve dönen ve hiç de sıcak karşılanmayan İsra’nın tek terdi oğlunu sağ salim yeniden kucağına alabilmektir. Cihan Adabeyli, oğlunun bulunması için tüm imkanları seferber ederken, büyük bir belirsizliğin pençesindeki İsra, çaresizce Ömer’in bulunmasını beklemektedir. Emsal’in talimatıyla ev halkı da adanın her köşesinde bebeği aramaya koyulur.

Yasemin gözünü karartmış; eve geri dönebilmek, Cihan’la tekrar birlikte olabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu kez Metin’in de durduramadığı Yasemin, küçük Ömer’le birlikte liman binasını ateşe verir.

Ömer kurtulabilecek mi? Cihan Adabeyli oğluna yaşatılanların hesabını nasıl soracak? Yasemin’in intikam planı nasıl sonuçlanacak? Tüm yaşananlardan sonra İsra, adada kalabilecek mi?

ŞEREF SÖZÜ OYUNCULARI

Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Öykü Çelik, Aras Aydın ve Hülya Darcan

Etiketler : Şeref Sözü
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber