2021-11-22 14:48:32

Elon Musk'ın oğlu X AE A-XII babasından rol çaldı

Elon Musk, oğlu X AE A-XII ile birlikte Starship uzay aracı sunumu için kamera karşısına geçti. Oğlu, Musk'tan rol çaldı.

Elon Musk'ın oğlu X AE A-XII babasından rol çaldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Elon Musk'ın X AE A-XII adını verdiği, şarkıcı Grimes ile biten beraberliğinden olan oğlu babasından rol çaldı. SpaceX'in sahibi Musk, Starship adlı uzay aracının yapım aşamasındaki son noktayı gösteren sunum videosunda çocuğuyla beraber görüldü. 18 aylık çocuğunun fotoğrafını sosyal medyada nadiren paylaşan Elon Musk'ın oğlu ilgi odağı oldu. 

Musk’ın sunum videosunun başında kucağında otururken görülen oğlu X AE A-XII, kameraya ''Selam'' dedikten sonra babasıyla birlikte bilgisayar ekranına bakarken sesler çıkardı. Ardından odaya giren birileri, küçük çocuğu alarak odadan çıkardı. Fakat babasına düşkün olduğu anlaşılan X'in ağlama sesleri duyuldu.

AYRILSALAR DA BERABERLER

Öte yandan Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO'su Musk, eylül ayında, 3 yıldır birlikte olduğu Kanadalı şarkıcı Grimes ile "yarı yarıya" ayrıldıklarını duyurmuştu. Musk, Grimes'ın halen kendisine ait California’daki evde yaşadığını ve çocuklarını da beraber büyütmeye devam edeceklerini ifade etmişti.

İlişkileri Mayıs 2018’de başlayan Grimes ve Elon Musk ikilisi, geçen yıl dünyaya gelen oğullarına X Æ A-XII adını vermiş, isim, zorluğu nedeniyle eleştirilmişti. Daha önce üç kez evlenen Elon Musk'ın önceki ilişkilerinden 6 çocuğu daha var.

 

 

Etiketler