2022-06-22 10:45:46 | Son Güncelleme : 2022-06-22 10:55:02

Fahriye Evcen hamile mi? Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinden müjdeli haber!

Fahriye Evcen Burak Özçivit çiftinden sevenlerini mutlu edecek haber geldi. 2017 yılında hayatlarını birleştiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 2019 yılında kucaklarına aldıkları ilk çocukları Karan’ın ardından yeni bir heyecan daha yaşamaya başladılar. Geçtiğimiz haftalarda Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ani bir kararla ayrılan Fahriye Evcen, ikinci kez anne olacağı haberleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. “Fahriye Evcen hamile mi, kaç aylık hamile?”, “Fahriye Evcen Burak Özçivit çiftinin ikinci bebekleri kız mı erkek mi?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Fahriye Evcen, oğlu Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Fahriye Evcen, oğlu Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı.

Yaprak Dökümü isimli televizyon dizisinde oynadığı ‘Necla’ rolüyle adını duyuran ve kısa bir süre içinde Türkiye’nin en sevilen oyuncuları arasında yer bulan Fahriye Evcen, hakkında çıkan hamile iddialarıyla magazin gündemine damga vurdu. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile dünya evine giren ve 2019 yılında ilk çocukları Karan’ı kucağına alan Evcen, geçtiğimiz haftalarda rol aldığı Alparslan Büyük Selçuklu isimli televizyon dizisinden de ani bir kararla ayrılmıştı. Peki Fahriye Evcen hamile mi? Fahriye Evcen kaç aylık hamile, bebeğinin cinsiyeti ne? Detaylar haberimizde…

FAHRİYE EVCEN HAMİLE Mİ?

Çalıkuşu isimli dizide tanışan ve kısa bir süre içerisinde hayatlarını birleştiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden hayranlarını sevindirecek haber geldi. 2019 yılında ilk çocukları Karan’ı kucaklarına alan çift, magazin dünyasının en gözde çiftleri arasında anılıyor. Bir süredir Kuruluş Osman dizisinde oynadığı karakterler televizyon ekranlarının en sıkı takip edilen isimlerinden biri olan Burak Özçivit ve kısa bir süre önce Alparslan Büyük Selçuklu isimli diziden ani bir kararla ayrılan Fahriye Evcen, ikinci kez anne-baba heyecanı yaşayacak olmanın sevincini yaşıyor.

36 yaşındaki güzel oyuncu Fahriye Evcen’in ikinci kez hamile olduğu sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya üzerinden öne sürülen haber ile ilgili çiftten henüz net bir açıklama gelmezken, çiftin sevenleri şimdiden kutlamalara başladı. Fahriye Evcen’e sosyal medya üzerinden tebrik mesajları yağdı.

FAHRİYE EVCEN KAÇ AYLIK HAMİLE?

2019 yılında ilk kez anne olma duygusunu yaşayan ve oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, anne olduktan sonra setlere ara vermişti. Uzun süren aranın ardından Alparslan Büyük Selçuklu isimli televizyon dizisiyle güçlü bir dönüş yapmıştı. Fakat geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla diziden ayrılarak dizinin sevenlerini şaşırtmıştı. Güzel oyuncu şimdi de hakkında çıkan hamile haberleriyle hem sosyal medyanın hem de magazinin gündemine oturdu.

Sosyal medya üzerinden hamile olduğu ileri sürülen Fahriye Evcen’in kaç aylık hamile olduğu merak ediliyor. İkinci kez anne ve baba heyecanı yaşayacak olan çiftin bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmazken, Fahriye Evcen’in 2,5 aylık hamile olduğu belirtiliyor.