Tgrt Haber
12 Şubat 2024 14:25 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 14:30

Fenomen, yoldan minibüs çevirdi foşur foşur yıkadı! O anlar izlenme rekoru kırdı

Sosyal medya fenomeni Cem Özkök, sokakta gördüğü kirli minibüsü durdurup temizliğe başladı. O anları büyük bir keyifle anlatan Özkök, paylaştığı video ile 270 bine yakın beğeni aldı.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Fenomen, yoldan minibüs çevirdi foşur foşur yıkadı! O anlar izlenme rekoru kırdı
Fenomen

Sosyal medyada paylaştığı temizlik videolarıyla bilinen Cem Özkök, bu sefer ise Mardin yolunda gördüğü kirli minibüsü durdurup temizlemeye başladı. Büyük bir keyifle minibüsü temizleyen Özkök’e takipçileri “Bizim şehrimize de gel” yorumları yaptı. 

SOSYAL MEDYA FENOMENİ YOLDA GÖRDÜĞÜ MİNİBÜSÜ TEMİZLEDİ 

Sosyal medya fenomeni Cem Özkök, kirli gördüğü durdurup temizlemeye başladı. O anları büyük bir keyifle anlatan fenomen, "Mardin turunda gördüğüm minibüsü durakta yıkadım. Önce minibüsü bir güzel ıslattım. Bol köpüklü kova yaptım ve başladım foşur foşur köpürtmeye. O kadar kirliydi ki. Geçen gün şoförü durdurup randevu aldım. İçi de oldukça çamurluydu.” diyerek sokakta gördüğü kirli minibüsü nasıl temizlediğini bir bir anlattı. 

Fenomen, yoldan çevirdiği kirli minibüsü yıkadı! O anları ise büyük keyifle anlattı - 1. Resim

CEM ÖZKÖK KİMDİR?

40 yaşlarındaki Cem Özkök, sosyal medyada paylaştığı videolarla adından söz ettiriyor. Instagram hesabında 2,9 milyon takipçisi bulunan Özkök, temizlik videoları ve doğal yaşam videolarıyla tanınıyor. 

 

 

 

 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...