2022-05-18 14:58:42 | Son Güncelleme : 2022-05-18 15:16:36

Gibi benzetmesi Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri'nin oyuncusu Zafer Algöz'ü kızdırdı

Netflix'te yayımlanmaya başlayan Cem Yılmaz dizisi Erşan Kuneri, Feyyaz Yiğit'in rol aldığı Gibi dizisine benzetilince Zafer Algöz kendini tutamadı. Sosyal medyadaki eleştiriye cevap veren Algöz, çok konuşuldu.

Gibi benzetmesi Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri'nin oyuncusu Zafer Algöz'ü kızdırdı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Birbirinden başarılı isimleri Erşan Kuneri dizisinde birleştiren Cem Yılmaz dizisi, geçtiğimiz günlerde dijital dizi/film izleme platformu Netflix'te yayımlandı. Merakla beklenen dizi yayımlanmaya başlamasıyla beraber sosyal medyaya da damgasını vurdu. 

Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak'ın başrollerde oynadığı Erşan Kuneri dizisini beğenenler olduğu kadar beğenmeyenler de oldu. Kelime espirilerini başarılı bulanlar diziye övgüler dizerken Cem Yılmaz'ın eski yapımlarından uzak bulanlar ise olumsuz eleştirilerde bulundu. 

Twitter'da seyircinin nabzını ölçen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi için yapılan bir paylaşıma verdiği cevapla da adından söz ettirdi. Diziyi izleyen bir sosyal medya kullanıcısı, ''Maalesef çok kötü bir seri'' yorumunda bulundu. Ünlü komedyen, bu yoruma  "Hayır Osmancım değil. Yalnızca sana göre değil. Hepsi bu. Lütfen artık boş işleri bırak :) Sevdiğin şeylerden bahset vaktini onlara ver hadi gülüm benim, canım, şeker kardeşim. Seni seviyorum bay" diyerek cevap verdi.

Cem Yılmaz'ın ardından Erşan Kuneri'nin başarılı oyuncusu Zafer Algöz de Twitter'da verdiği cevapla adından söz ettirdi. Algöz, "Erşan Kuneri'yi resmen sıfır beklenti ile açtım ama resmen her bölümde durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. bölüme geldim efsane gerçekten. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori bölümüm. İçinde bir tık Gibi esintisi hissettim gibi." yorumunu yapan sosyal medya kullanıcısına şunları yazdı:

"Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için, 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek.''