2022-05-03 20:48:27 | Son Güncelleme : 2022-05-03 21:00:33

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in apar topar evlenmelerinin sebebi belli oldu: Uğursuzluk olmasın diye..

Hadise ve Mehmet Dinçerler geçtiğimiz günlerde apar topar dünya evine girdi. Genç çiftin ani evlilikleri magazin dünyasında büyük yankı uyandırırken iki bayram arası uğursuzluk olmasın diye erkenden evlendikleri iddia edildi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in apar topar evlenmelerinin sebebi belli oldu: Uğursuzluk olmasın diye..
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Uzun süredir birliktelikleriyle dillerden düşmeyen ünlü çift Hadise ve Mehmet Dinçerler ani bir kararla evlendi. Apar topar evlenen Hadise'nin neden acele ettiğine ilişkin ilginç bir iddia gündeme oturdu. Ünlü çiftin iki bayram arası evliliğin uğursuzluk olduğuna inandığı için nikahı erkenden yaptığı ileri sürüldü.

"İKİ BAYRAM ARASI..."

Genç çift, Çırağan Sarayı'nda birbirlerine 'evet' demişlerdi. Gündeme bomba gibi düşen nikaha dair anların, sosyal medyada paylaşılmaması için genç aşıklar davetlilerden ricada bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda da dini nikah kıydıran ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in nikahı erkenden sessiz sedasız yapmalarının sebebi ortaya çıktı. Söz konusu iddiaya göre, çift iki bayram arası uğursuzluk olduğuna inandıkları için nikah törenlerini de erken bir tarihe almayı uygun gördü. Bununla birlikte ikilinin düğün yapıp yapmayacakları ise henüz netlik kazanmadı.

"BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR"

Nikah töreninin ardından ilk kez dün akşam Kıbrıs'ta konser veren Hadise, evliliğiyle ilgili de ilk kez açıklama yaptı. Konsere gelen seyircilere çok mutlu olduğunu belirten Hadise, Prenses şarkısını okuduktan sonra "Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum ama ilk defa evlendikten sonra söylüyorum. Şarkımda prensesler gibiydim baba evinde diye ama eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği ve hep yanımda olduğu için" ifadelerini kullandı.

 

Etiketler