2022-06-20 15:35:04 | Son Güncelleme : 2022-06-20 16:19:10

Babalar Günü kavgası büyüdü! İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet'e demediğini bırakmadı: Vurulduğum gün soydu

İbrahim Tatlıses'in babalar gününde yaptığı paylaşımla başlayan tartışma giderek büyüdü. Tatlıses, hem eski eşi Adalet Sara Tatlıses'e de hem de oğlu Ahmet Tatlıses'e isyan etti. Oğlunu, hırsızlıkla suçlaması ise herkesi şaşırttı.

Babalar Günü kavgası büyüdü! İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet'e demediğini bırakmadı: Vurulduğum gün soydu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz Babalar Günü'nde sosyal medya hesabından ''Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır'' mesajını yayımladı. Tatlıses'in bu paylaşımı tartışmayı fitilledi. Eski eşi Adalet Sara Tatlıses, "Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun" paylaşımıyla İmparator'a karşılık verdi.

''HİÇBİR KADINI MAĞDUR ETMEM''

Adalet Sara'nın Babalar Günü yazısının ardından İbrahim Tatlıses, hem eski eşi hem de oğlu Ahmet hakkında açıklamalarda bulundu. Tatlıses, hızını alamayıp, vurulduğu gün oğlunun kasayı boşalttığını da söyledi:

"Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o yedi tane dükkan verdim. En güzel dükkanları batırdı. Bir insana yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı?"

''VURULDUM, ŞİRKETE GİDİP KASAYI BOŞALTTI''

"Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz… Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç…" 

 "Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor? Hep içime atıyorum. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun."

MİRASINI KİMLERE BIRAKACAĞINI AÇIKLADI

Temiz Magazin'e konuşan Tatlıses, mallarının bir kısmını her zaman yanında olduğunu söylediği Gülçin Karakaya'ya bir kısmını da Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını söyledi:

"Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum, hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım. Lütfen beni kadın düşmanı göstermeyin."