2022-08-02 11:06:28 | Son Güncelleme : 2022-08-02 11:23:34

İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Durak ünlü şarkıcıya hakaret davası açtı! Canlı yayında söyledikleri başını yaktı

İbrahim Tatlıses'in gerginlik yaşadığı büyük oğlu Ahmet Tatlıses'in annesi Adalet Durak, ünlü şarkıcıdan şikayetçi oldu. Durak, İbrahim Tatlıses'in kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. 

İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Durak ünlü şarkıcıya hakaret davası açtı! Canlı yayında söyledikleri başını yaktı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa'da hayatını idame ettiren ilk eşi Adalet Durak, adliyeye giderek eski eşi Tatlıses'ten şikayetçi oldu. Adalet Durak, şikayet dilekçesinde, eski eşinin katıldığı bir canlı yayın programında kendisinin dini inanışı gereği kıyafetlerine atıfta bulunarak, ''O kara peçeli'' diyerek kendisine hakaret ettiğini belirtti.

Adalet Durak avukatı aracılığıyla yaptığı suç duyurusunda, eski eşinin kıyafetlerinden dolayı kendisine "Karayılan" dini inancından dolayı da "Büyücü" diyerek kendisini alenen aşağılayarak hakaretlerde bulunduğunu ifade etti. Adalet Durak, eski eşi İbrahim Tatlıses'in hakaret suçunu düzenleyen TCK'nın 125. Maddesi uyarınca hakkında dava açılarak Asliye Ceza Mahkemesinde yargılamasının yapılarak cezalandırılmasını istedi.

''DOMUZ YAĞI SÜRMÜŞLER...''

İbrahim Tatlıses, canlı yayında, genç sevgilisi ile evlilik yolunda ilerlediklerini fakat büyü yapıldığı için işlerin yolunda gitmediğini belirterek, evine domuz yağı sürüldüğünü iddia etmişti. Tatlıses, "Bodrum'daki evime domuz yağı sürmüşler. Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum. Ona ev aldım, araba aldım, daha da alırdım ama o kara peçeli ve oğlu var ya evime domuz yağı sürmüşler" diyerek eski eşi Adalet Durak'a göndermede bulunmuştu.