24˚
İstanbul
24˚
açık
Nem %39
Rüzgar 5.40 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-12-15 12:59:38

İbrahim Tatlıses İzmir'e veda etti! İmparator'dan 'Ben bitti demeden bitmez' paylaşımı

İbrahim Tatlıses yıllar önce uğradığı silahlı saldırının ardından batıya yerleşmeye karar vererek uzun yıllar Ege'nin İncisi İzmir'de ikamet etti. 9 yıl aranın ardından İbo Show ile ekranlara dönen İmparator, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla İzmir'e veda ettiğini duyurdu.

İbrahim Tatlıses İzmir'e veda etti! İmparator'dan 'Ben bitti demeden bitmez' paylaşımı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İbrahim Tatlıses yıllar önceki saldırının ardından İzmir'de inzivaya çekilmiş, 9 yıl sonra ise İbo Show ile ekranlara geri dönerek hayranlarını sevindirmişti. Son olara kkonserlere de başlayacağını duyran ünlü arabeskçi, sosyal medyadan hayranlarını heeycanlandıran bir paylaşım yaptı. 

1 Ocak 1952'de Şanlıurfa'da doğan ve asıl adıyla İbrahim Tatlı, Türk şarkıcı, yapımcı, oyuncu, yönetmen, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır.

6 AY UZAK KALACAK

İbo Show'un final programının ardından yeniden İzmir'e dönen İmparator, uzun yıllar İzmir'de yaşamasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla kente veda etti. İzmir'deki restoran zincirleriyle, sevenleriyle hep iç içe olan Tatlıses, İzmir'e veda ettiğini duyurdu. Konserleri sebebiyle 6 ay İzmir'den uzak kalacağını belirten sanatçı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla vedasını duyurdu. 

"BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ"

Konserleri ve çalışma programı sebebiyle İzmir'den ayrıldığını duyuran Tatlıses, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Şimdilik hoşçakal güzel İzmir. İbo Show'lar başlıyor... 6 ay yokum, ara ara geleceğim. Avrupa turneleri, gazino programları, şükür yoğun bir tempoda olacağım. Unutma İzmir (ben bitti demeden bitmez). Çekirdek ailem sana emanet."

Etiketler