2022-05-28 09:50:00 | Son Güncelleme : 2022-05-28 14:12:33

İmaj değiştiren Tolga Karel 4. kez baba oldu! Bebeğine koyduğu isim duygulandırdı

Son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla imaj değiştirdiği anlaşılan Tolga Karel, 4. kez baba olmanın heyecanını yaşadı. Eski oyuncunun yeni bebeğine koyduğu isim ise duyanları duygulandırdı.

İmaj değiştiren Tolga Karel 4. kez baba oldu! Bebeğine koyduğu isim duygulandırdı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Seneler önce yayımlanan Yaprak Dökümü dizisiyle adını milyonlara duyuran Tolga Karel, radikal bir kararla oyunculuğu bırakıp Amerika'ya taşınmıştı. ABD'de tır şoförü olarak hayatını idame ettiren Karel, geçtiğimiz günler de ise ABD'de yaşamanın dezavantajını yaşadı. Babası Tufan Önce'yi kaybeden oyuncu, cenaze törenine yetişemedi. Babasının kaybının üzüntüsünü yaşayan Karel, geçtiğimiz gün doğan 4. çocuğunda teselli buldu.

2011 yılında Azeri Manken Günay Musayeva ile evlenen ve evlilikleri 2015 yılında sona eren Karel'in bu evlilikten Cihangir adında bir çocuğu bulunuyordu. 2016 yılında Sarah Scott ile evlenerek ABD'de yaşamaya başlayan Tolga Karel, dördüncü kez baba oldu.

Bebeğini kucağına aldıktan sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Tolga Karel, şu ifadeleri kullandı:

"Rabbim benden babamın ruhunu ve bedenini aldı yerine melekleriyle onun kadar merhametli ona tıpatıp benzeyen bir erkek evlat gönderdi. Rahat uyu aslan yürekli babam biz ona baktıkça seni her an her yerde yaşatacağız adınla birlikte. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun."

Öte yandan Tolga Karel'in imaj değiştirmesi de gözlerden kaçmadı. Genellikle kısa saçlı olarak sevenlerinin karşısına çıkan Karel'in bu kez saçlarını uzattığı yanlarını ise yine kısa tuttuğu görüldü. Karel'in yeni imajı da hayranları tarafından beğenildi.

Etiketler

C akdaş 28 Mayıs 2022 10:45

İsim nerede isim?