22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %49
Rüzgar 5.02 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-05-13 10:06:10 | Son Güncelleme : 2022-05-13 10:21:05

Kafalar ekibinin Pakistan YouTube videosu ortalığı karıştırdı! Ayrılıklar başladı

Fenomen videolarla ünlenen Kafalar ekibinin Pakistan'da video çekme kararı sevenlerini kızdırdı. Sosyal medyada tepki yağan ekibin kurduğu espor takımının oyuncuları birer birer ayrılık açıkladı.

Kafalar ekibinin Pakistan YouTube videosu ortalığı karıştırdı! Ayrılıklar başladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bir dönemin ünlü sosyal medya platformu Vine sayesinde ünlenen ardından YouTube'da milyonlarca kişinin ilgiyle izlediği Kafalar ekibi, geçtiğiniz sene şubat ayında espor takımı kurduklarını duyurdular. Kafalar ekibini ve oyun oynamayı sevenlerin buluştuğu takımlar şimdilerde bir bir dağılıyor. Kafalar ekibi YouTube kanalları için Pakistan'a gideceklerini duyurdu ve olanlar oldu, Kafalar ekibinin espor takımı oyuncuları sırayla ayrılıklarını açıklamaya başladı.

Son zamanlarda yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye'ye akınının ardından tepkiler Kafalar ekibinin Pakistan'a gidecek olmasına sıçradı. Pakistan'da video çekecek olan Kafalar ekibine tepkilerini gösteren Sedat Mis, Yüksel Toksöz, Asrın Tok ve Kaytie gibi espor takımı oyuncuları, kendi istekleriyle ayrıldıklarını, kişisel sosyal medya hesaplarından duyurdu. Oyuncuların ayrılıklarını açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcılarından da oyunculara destek geldi.

Kafalar ekibi ise Pakistan kararlarından vazgeçmedi, ekipten Fatih Yasin, Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Twitter hesaplarında Pakistan'daki fotoğrafalarını paylaşınca da tepki topladı.

 

Etiketler