Tarih : 03.10.2021 - 16:28 Yorum : 0

Kanser tedavisi gören Canan Ergüder son sağlık durumunu anlattı

Geçtiğimiz sezon Menajerimi Ara dizisinde rol alırken kanser olduğunu öğrenen oyuncu Canan Ergüder, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Kanser tedavisi gören Canan Ergüder son sağlık durumunu anlattı

Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayımlanan Menajerimi ara dizisinde başrol oynayan Canan Ergüder, dizisi devam ederken meme kanserine yakalandı. Bir süre kötü haberi sevenlerinden saklayan Ergüder, ameliyatının ardından sosyal medya platformu Instagram'da hayranlarıyla hastalığını paylaşmıştı.

Hastalığı nedeniyle kemoterapi gören Ergüder, geçtiğimiz günlerde ise bir hastane çıkışında sson sağlık durumunu anlattı. Ergüder, “Tetkiklerimi yaptırdım. Kemoterapi ve radyoterapi bitti. İyiyim, sağlıklıyım.'' ifadelerini kullandı.

Zor günleri geride bırakan oyuncu altı ayda bir kontrol yaptıracağını söyledi:

''Geri dönmeye çaba gösteriyorum. Bundan sonra altı ayda bir kontrol var. Bu biten bir süreç değil, kontrol edilen bir süreç.''

2017 yılında meslektaşı Kenan Ece ile nikah masasına oturan ve Demir adında bir oğlu bulunan oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde eşiyle objektif karşısında poz vermişti.

Ergüder, gönderisine, "Doğanın içinde muhteşem insanlarla, muhteşem sohbetler sonrası rahatlama çok çok güzel." ifadelerini not düşmüştü.

Etiketler : Canan Ergüder Kanser
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber