2021-12-26 16:18:27

Kendisinden yaşça küçük Eray Sünbül'le evli olan Seray Sever hamile! Üstelik...

Kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül ile evliliği eleştirilere neden olan Seray Sever'in hamile olduğu ortaya çıktı.

Kendisinden yaşça küçük Eray Sünbül'le evli olan Seray Sever hamile! Üstelik...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

2018 yılında Eray Sünbül ile evlenen Seray Sever'in hamile olduğu ortaya çıktı. Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ve aşırı paylaşımları nedeniyle eleştirilere de maruz kalan Seray Sever, kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül ile evliliği nedeniyle çok konuşulmuştu. Şimdilerde Sever'in hamile olduğu öğrenildi.

Üstelik Seray Sever'in ikiz bebek beklediği ve hamileliğinin 4. ayında olduğu öğrenildi. Sever, bebeklerini kucağına almaya gün sayarken nazarken korktuğu için kimselere haber vermemiş, mutlu haberi herkesten saklamış...

SERAY SEVER KİMDİR?

Seray Sever, 27 Şubat 1973 tarihinde doğdu. Lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı.

2008 yılında dizi, TV programları, reklam ve sinema prodüksiyonları yapmakta olan şirket Zodyak Prodüksiyon'u kurdu. Tekin Acar Kozmetik ortaklığı ile dünyaca ünlü kozmetik üreticisi Kiehl's markasını Türkiye'ye getirdi.

PEKİ, SERAY SEVER'İN EŞİ ERAY SÜNBÜL KİMDİR?

Oyuncu ve sunuculuk yapan Seray Sever 47 yaşında 2018 yılında evlendiği eşi Eray Sünbül ise 37 yaşında.

Seray Sever 2018 yılının nisan ayında 4 yıldır beraber olduğu sevgilisi Eray Sünbül ile evlendi. Aralarında 10 yaş fark olan Seray Sever ile eşi Manda Yuvası filmi setinde tanışmış ve Bodrum'da evlenmişti.

Etiketler