20˚
İstanbul
20˚
parçalı az bulutlu
Nem %58
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-22 13:00:23

Kerem Bursin itiraf etti: Tuvalet temizledim, otoparkta uyudum

Son zamanların gözde oyuncusu Kerem Bursin'den geçmişe dair çarpıcı açıklamalar geldi. Kerem Bursin geçmişte tuvalet temizleyip, garsonluk yaptığını dile getirdi. Ayrıca oyuncu olmaya karar verdikten sonra 80 seçmeye katıldı fakat sadece 2'sinden olumlu geri dönüş aldı. Muhteşem Yüzyıl görüşmelerine de katılan ünlü oyuncu dizinin kadrosuna alınmadı.

Kerem Bursin itiraf etti: Tuvalet temizledim, otoparkta uyudum
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Hande Erçel'le adı anılan ve son zamanların sevilen oyuncusu Kerem Bürsin, Amerika'daki hayatına ve Türkiye'deki kariyerine dair merak edilenleri anlattı. Babasının oyunculuk yapmak istediğinde "Tamamen kendi ayakların üzerinde duracaksın" dediğini belirten Bürsin, kariyerinin en başlarında şoförlükten tuvalet temizliğine, garsonluktan sosyal medyaya kadar pek çok farklı işte çalıştığını söyledi.

GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİNE KABUL EDİLDİ

Katıldığı programda soruları cevaplayan oyuncu Kerem Bürsin, Türkiye'ye geldikten 1,5 sene sonra ilk dizisine girdiğini belirtti. "Oyunculuk yapmak istiyor muyum, bunu becerebilecek miyim gibi hayatla ilgili sorularım vardı" diyen Bürsin, o dönem Türkçesinin çok kötü olduğunu belirterek her pazar günü 2,5 saat boyunca oyuncu Devrim Yakut’tan diksiyon dersi aldığını söyledi.

Bürsin, Muhteşem Yüzyıl dizisi ve Çağan Irmak’ın bir projesi için seçmelere katıldığını ancak seçilemediğini, sonrasında Güneşi Beklerken dizisine katıldığını açıkladı. Güneşi Beklerken dizisinde ünlenen oyuncu dizinin yayınlandığı yıllarda büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

"BABAM 'KENDİ AYAKLARIN ÜZERİNDE DURACAKSIN' DEDİ"

Amerika'dayken hem oyunculuk hem de pazarlama alanında eğitim gördüğünü ve üniversiteden mezun olur olmaz pazarlama alanında çok iyi bir teklif aldığını söyleyen ünlü oyuncu, "Babam iş için hazır güzel bir teklif varken onu değerlendirmemi istedi. Ancak ben oyuncu olmak istediğimi biliyordum" dedi. Bunun üzerine babasının, "Bunu yapmak istiyorsan tamam ama tamamen kendi ayakların üzerinde duracaksın" dediğini anlattı.

"OTOPARK'TA UYUDUM"

O dönemde 80 küsur seçmeye katıldığını ve sadece 2’sinden olumlu cevap aldığını aktaran Bürsin, "Garsonluk yaptım, bir spor salonunun tuvaletlerini temizledim ve kirli havluları yıkadım, şoförlük yaptım. Bir de part time bir sosyal medya firmasında çalışıyordum. Aralarda seçmelere gidiyordum. O dönem otoparkta uyuyordum" şeklinde yaşadıklarını anlattı.

"İSİM OYUNCUYU YAPMAZ, OYUNCU İSMİ YAPAR"

Amerika’da Türkçe isimle sektörde yer almanın zor olup olmadığına yönelik soru üzerine Bürsin, bir ara ismini 'Owen Rush' olarak değiştirmeyi düşündüğünü anlattı. "O dönemki kız arkadaşımın babası ünlü bir seslendirme sanatçısıydı" diyen Bürsin, "Bana en büyük pişmanlığının daha iyi bir yere gelebileceğini düşündüğü için ismini değiştirmek olduğunu söyledi ve 'İsmini sakın değiştirme. İsim oyuncuyu yapmaz, oyuncu ismi yapar' dedi. O cümleyi sevdim" dedi.

Etiketler