Tgrt Haber
22 Ocak 2024 22:58 - Güncelleme : 22 Ocak 2024 22:59

Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i vefat etti

Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i 2023 Kasım'da geçirdiği kalp krizi sonucunda entübe edilmişti. Oyuncu Ergin Duru hayatını kaybetti. Ergin Duru, 'Kurtlar Vadisi', 'Türkler Çıldırmış Olmalı' ve 'Abuzer Kadayıf' gibi yapımlarda rol almıştı.

Editör: Furkan Günler / Kaynak: Ajanslar
Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i vefat etti
Kurtlar Vadisi, Vefat

Kurtlar Vadisi dizisinin Cerrahpaşalı Hüseyin'i vefat etti. Haberi ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, geçtiğimiz sene Kasım ayında ünlü oyuncu Ergin Duru’nun kalp krizi geçirdiğini, "oyuncumuz maalesef entübe edildi" sözleri ile duyurmuş ve dua istemişti.

Onur Akay, şimdi ise Ergin Duru’nun vefat ettiğini açıkladı.

KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ

Onur Akay, “Usta oyuncumuz Ergin Duru, 15 Kasım 2023 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yoğun bakımda tedavi görüyordu. Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i olarak da tanınan Türk sinemasının emektar isimlerinden Ergin Duru, 21 Ocak 2024 Pazar günü hayatını kaybetti. Cenazesi bugün Eskişehir'e gönderildi ve orada ikindi namazı sonrası toprağa verilecek. Mekânı cennet olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i vefat etti

ERGİN DURU KİMDİR?

Ergin Duru, 1963 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. 'Kaygısızlar' ve 'Karışık Pizza' gibi yapımlarda yer alan Duru, son yıllarda ise 'Kurtlar Vadisi', 'Türkler Çıldırmış Olmalı' ve 'Abuzer Kadayıf' ile kariyerine devam etmiştir.

Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i vefat etti

Kaynak: Ajanslar
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...