2022-06-24 12:58:35 | Son Güncelleme : 2022-06-24 13:20:29

Latif Doğan kötü haberi duyurdu annesi için sevenlerinden dua istedi

Türkücü Latif Doğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesinin durumunun ağırlaştığını açıkladı. Ünlü türkücü, annesi için sevenlerinden dua istedi.

Latif Doğan kötü haberi duyurdu annesi için sevenlerinden dua istedi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Latif Doğan, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü türkücü annesinin yoğun bakıma kaldırılıdığını duyurdu ve sevenlerinden annesi için dua istedi.

Geçtiğimiz ocak ayında da hastaneye kaldırılan ve ameliyat olan annesi için Latif Doğan, Instagram hesabına şunları yazdı:

''Canım anamız yoğun bakımda siz sevenlerimizden dostlarımızdan tüm şifa bekleyen hastalara ve anamız Ayşe Doğan'a duaarınızı eksik etmeyin.''

Latif Doğan'ın bu paylaşımın altına aralarında ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden 'geçmiş olsun' mesajları yağdı.

Öte yandan Doğan, ocak ayında da annesinin hastaneye kaldırılması ardından Instagram hesabından paylaşım yapmış, şu ifadelere yer vermişti:

''Allah’ımıza şükürler olsun annemizin ameliyatı başarılı geçti önce Rabbimize. Doktorlarımız ve tüm sağlık ekibine dualarını eksik etmeyen tüm sevenlerimize telefonla ve sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten ziyaret eden tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.''

Etiketler