2022-01-07 13:27:54

MasterChef Türkiye'deki Dilara Başaran ile Sergen Özen iddialarına son nokta

TV8 ekranlarında finale doğru yaklaşan MasterChef Türkiye yarışmasının yarışmacıları Dilara Başaran ve Sergen Özen hakkında çıkan iddialara son nokta konuldu. Sergen'in paylaşımı her şeyi ortaya çıkardı.

MasterChef Türkiye'deki Dilara Başaran ile Sergen Özen iddialarına son nokta
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

MasterChef Türkiye adım adım finale doğru giderken yarışmacılar bir bir veda ederek ayrılıyor. Sevilen yarışmanın sonuna doğru gelirken aylardır süregelen iddiaların da sonuna gelindi. Sadece yarışmalardaki performanslarıyla değil zaman zaman özel hayatlarıyla da ilgi çeken MasterChef yarışmacıları Dilara Başaran ve Sergen Özen hakkında ortaya atılan iddialardaki gerçek ortaya çıktı.

Dilara ve Sergen'in aralarında özel bir ilişki olduğu iddiaları, izleyicileri bir hayli şaşırmıştı. İkili, bu iddialar karşısında sessizliklerini korumuş, hiçbir açıklamada bulunmamaışlardı. Fakat geçtiğimiz gün Dilara, MasterChef Türkiye yarışmasından ayrıldı. Dilara'nın vedasının ardından Sergen'den gelen sosyal medya paylaşımı gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını sağladı.

Sergen, Dilara'nın vedasının ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan Dilara'nın bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

"Yolun açık olsun. Kardeşim gibiydin. İyi bir insan olduğunu herkes çok iyi biliyor. Her şey gönlünce olsun.''

Sergen'in Instagram paylaşımındaki yazıda ''Kardeşim gibiydin'' sizleri kimsenin gözünden kaçmadı. Sergen, bu paylaşımıyla beraber ilişkileri olduğu iddialarını da yalanlamış oldu. 

Dilara ise Sergen'in paylaşımını kendi Instagram hesabından yayınlayarak "Teşekkür ederim adaş" notunu ekledi.

Etiketler