Tarih : 18.05.2021 - 09:39 Yorum : 0

Mehmet Ali Erbil’den ünlü isimlere Filistin tepkisi!

İşgalci İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırıları devam ediyor. Zulme sessiz kalan ünlü isimlere bir tepki de ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil’den geldi.

Mehmet Ali Erbil’den ünlü isimlere Filistin tepkisi!

İşgalci İsrail’in Filistinlilere saldırısına dünya sessiz kaldı.  Sivil çocuk gözetmeden katliamlara devam eden İsrail, Filistinlilere zulme devam ediyor. Filistin’e yönelik saldırıları kınamayan ünlü isimlere bir tepki de ünlü isim Mehmet Ali Erbil’den geldi. Ünlü isimlere gönderme yapan Erbil şu ifadeleri kullandı.

“BÜTÜN DÜNYA SESSİZ KALIYOR”

“Vicdanlara sesleniyorum: Almanya soykırım yaptığında dünya sessiz kalmadı. Ama Filistin’de 6 aylık çocuklar, kadınlar öldürülüyor. Hiçbir suçu olmayan insanlar öldürülüyor. Bütün dünya buna sessiz kalıyor. Bu din, mezhep meselesi değil insani bir mesele.Hiç paylaşmayan ünlülere; özellikle çakma komünistlere, sahte solculara sesleniyorum. Hiçbir tanesinin sesi çıkmıyor o tiyatrocuların. Rahmetli Deniz Gezmiş Filistin’e gitti üç kişiyle” 

İşgalci İsrail Filistin'i vurmaya devam ediyor İşgalci İsrail Filistin'i vurmaya devam ediyor Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail’in Gazze'ye düzenlediği hava saldırılarında şehit sayısının 61'i çocuk, 36'sı kadın olmak üzere 213’e, yaralı sayısının ise bin 442’ye yükseldiğini açıkladı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber