2022-06-27 14:36:20 | Son Güncelleme : 2022-06-27 14:50:52

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi! İlk fotoğraf Zuhal Topal'dan geldi

Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Müge Anlı sessiz sedasız evlendi. Cumartesi akşamı basına kapalı gerçekleşen nikah duyanları şaşırttı.

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi! İlk fotoğraf Zuhal Topal'dan geldi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Uzun bir süredir ATV ekranlarında program yapan Müge Anlı, evleneceğini duyurmasının ardından elini bir hayli çabuk tuttu. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birlikte olduğunu, evleneceğini duyuran Anlı, kısa bir süre sonra kına yapmıştı, nikah masasına da kısa sürede oturdu.

Müge Anlı, evlilik haberini "Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum" diyerek duyurmuştu.

Geçtiğimiz hafta kısıtlı davetliyle kına gecesi düzenleyen Anlı, 25 Haziran Cumartesi akşamı gözlerden özellikle basından uzak bir şekilde nikah masasına oturdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile hayatını birleştiren Anlı, törene yalnızca yakın çevresini çağırdı. Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun düğünün tek bir kare ise basına yansımadı. Anlı'nın düğün için ne giydiği ise büyük bir merak konusu oldu.

İLK FOTOĞRAF ZUHAL TOPAL'DAN

Müge Anlı'nın kına gecesine katılanlardan Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı yine yakın arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Zuhal Topla, salondan bir fotoğraf paylaşarak "Çok özel biri ve bizim için çok güzel bir geceydi" notunu düştü.

PEKİ, ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Niğde doğumludur ve 58 yaşındadır. Ankara Polis Koleji ve Polis Akademisi mezunu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2016-2017 tarihleri arasında Üsküdar Araştırma Amirliği görevinde bulunmuştur. Ardından Adana Emniyet Müdürlüğünde görev almıştır. Çevresinde sevilen, babacan ve dürüst bir insan olarak anılmaktadır. 

2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak görev almaktadır.