2022-06-20 12:00:00 | Son Güncelleme : 2022-06-20 14:21:27

Müge Anlı evleniyor mu? Sevilen sunucu Müge anlı kiminle evleniyor?

Gündüz kuşağının sevilen ismi Müge Anlı evleniyor. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı ile uzun yıllardır faili meçhul cinayetlerin ve kayıpların gizemini çözen ve aydınlatan, bunların yanı sıra çok sayıda sosyal sorumluluk projesi ile adından söz ettiren Müge Anlı, bugün yayınlanan bölümde evleneceği yönünde oluşan haberlere son noktayı koydu. Peki Müge Anlı kiminle evleniyor? Güzel sunucu Müge Anlı ne zaman evlenecek? Detaylar haberimizde…

Yeni sezonda evleneceğini açıklayan Anlı, uzun zamandır bu haberi bekleyen sevenlerinin yüzünü güldürdü.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Yeni sezonda evleneceğini açıklayan Anlı, uzun zamandır bu haberi bekleyen sevenlerinin yüzünü güldürdü.

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in güzel sunucusu Müge Anlı, sevenlerini sevindirecek müjdeli bir haber ile gündeme damgasını vurdu. Uzun süredir hakkında çıkan evleniyor dedikodularına son noktayı koyan Anlı, bugün yayınlana bölümde evleneceğini açıkladı. Güzel sunucunun açıklamalarının ardından “Müge Anlı kiminle evleniyor?”, “Müge Anlı ne zaman evlenecek?” soruları yoğun bir şekilde sorulmaya başladı. İşte güzel sunucunun evleneceği isimle ilgili tüm merak edilenler…

MÜGE ANLI EVLENİYOR MU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sevilen yüzü Müge Anlı bugün canlı yayında çok özel açıklamalarda bulundu. Anlı, “Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum.” sözleriyle evleneceğini duyurdu. Güzel sunucu, yapmış olduğu açıklamaların ardından sosyal medyada gündem oldu.

MÜGE ANLI KİMİNLE EVLENECEK?

Bugün programında evleneceğini açıklayan Müge Anlı, evlilik kararı aldığı ismi de açıkladı. Yapmış olduğu açıklamada sevenlerinden dua beklediğini belirten Anlı, “Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.” Sözleriyle evleneceği ismi açıkladı. Anlı’nın açıklamalarının ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında yoğun bir araştırma yapılmaya başladı.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Gündüz kuşağının sevilen ismi Müge Anlı, bugün yapmış olduğu açıklamalarla gündeme damgasını vurdu. Yeni sezonda evleneceğini açıklayan Anlı, evleneceği ismin Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu açıkladı. Güzel sunucunun açıklamalarının ardından gözler bu isme çevrildi.

Adana doğumlu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanmıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görev almaktadır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana Emniyet Müdürlüğü'nde de görev aldığı bilinmektedir.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yapan Anlı, televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla başladı. Magazin sunuculuğu da yapan Müge Anlı, Kanal D ve ATV gibi kanallarda kariyerini emin adımlarla ilerletti.

2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda gibi isimlerle ‘Dobra Dobra’ adlı programın sunuculuğunu yapan Anlı, uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin de magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında magazinciliği bırakan güzel sunucu, ATV’de yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli tartılma programını sunmaya başladı. Kaybettiği yakınlarını arayan kişileri ağırlayarak, faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya çalışan Müge Anlı, gündüz kuşağının en sevilen ismi olmaya devam ediyor. Anlı, aynı zamanda yılların en güvenilir isimleri arasında da yer alıyor.

Etiketler