Tgrt Haber
25 Ekim 2023 11:54 - Güncelleme : 25 Ekim 2023 11:54

Müge Anlı, programın güvenlik görevlisine mesaj atan Nazmiye’yi canlı yayında azarladı

Ablasının ölümü nedeniyle günlerdir Müge Anlı programında yer alan Nazmiye, programın güvenlik görevlisine mesaj atmasıyla Müge Anlı’yı bir hayli sinirlendirdi. Güvenlik görevlisine "Sen niye hep benim önüme geçiyorsun?" diyerek mesaj atan Nazmiye’ye Müge Anlı tepki gösterdi.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Haber Merkezi
Müge Anlı, programın güvenlik görevlisine mesaj atan Nazmiye’yi canlı yayında azarladı
Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2 Eylül'de kaybolan iki çocuk annesi Nevrigül Alan’ın ölümü işlendi. Baş şüpheli olarak programa katılan kız kardeş Nazmiye, sosyal medyada "Erkeklerden nefret ediyorum" sözleriyle gündem olmuştu. Nazmiye’nin programın güvenlik görevlisine mesaj atması Müge Anlı’yı bir hayli sinirlendirdi.

 MÜGE ANLI KÜPLERE BİNDİ 

Günlerdir söylemleriyle sosyal medyada paylaşılan Nazmiye, programın güvenlik görevlisi Yılmaz'a Instagram üzerinden mesaj atması Müge Anlı’yı küplere bindirdi. Canlı yayında "Sen bu çocuğu nasıl buldun?" diyerek tepki gösteren Müge Anlı, mesajda "Sen niye ikide bir hep benim önüme geçiyorsun? Cevap ver de sana önemli bir şey söyleyeceğim" yazdığını açıkladı.

Müge Anlı, programın güvenlik görevlisine mesaj atan Nazmiye’yi canlı yayında azarladı

MÜGE ANLI, GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ TEBRİK ETTİ 

Daha önce “Erkeklerden nefret ediyorum” sözleriyle gündeme gelen Nazmiye’nin güvenlik görevlisine mesaj atmasına sinirlenen Anlı, "Gerçekten bu devirde erkek olmak çok zor. Başka hiçbir şey söyleyemiyorum. Bu çocuğun kız arkadaşı gelse ve senin (Nazmiye) deyiminle seni kapıda yolsun. Sen ablanı bile sevgilinden kıskanıyorsun. Elin adamına nasıl mesaj atarsın? Benim için bu kavga sebebidir. Yapamazsınız ya! Siz kadınsınız, kadın dediğiniz bir durur. Sana gelirler, kadınlığın duruşu budur. Çocuğun cevabına da gerçekten teşekkür ederim. 'Ortamda hararet yükseldiğinde güvenliğiniz için o an hangi pozisyon gerekliyse ona göre hareket ediyoruz. Özellikle senin önünden geçmeye çalışmıyoruz' diyor çocuk sana. Sen ne bekliyorsun? Ya seni çok beğendim Nazmiye, ondan önüne geçip sana sarılmak için bahane arıyorum mu desin. Lafın nereye gitmesini bekliyorsun? 'Benim önüme geçiyorsun?' ne demek? Buna çok sinirlendim. Sonra sen çocuğa cevap vererek 'Ne ters tepki veriyorsun ya' diyorsun. Çocuk sana ters tepki falan vermemiş ki" dedi.

Güvenlik görevlisini de yanına çağıran Anlı, "Seni gerçekten tebrik ederim. Başka şeyler yazsa ben bu çocuğu burada istemeyebilirdim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...