2022-06-29 15:01:48 | Son Güncelleme : 2022-06-29 16:16:42

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah fotoğrafları için ilk açıklama! Anlı'nın eşi Instagram'dan paylaştı

Geçtiğimiz hafta sonu aile arasında sade bir törenle evlenen Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan nikah fotoğraflarına ilişkin ilk açıklama geldi. Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini bilgilendirdi.

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah fotoğrafları için ilk açıklama! Anlı'nın eşi Instagram'dan paylaştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz haftalarda canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı'nın hızına yetişilemedi. Evleneceğini açıklamasından birkaç gün sonra kına gecesi haberi gelen Anlı'nın geçtiğimiz günlerde de düğün haberi geldi. Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile hayatını birleştiren Müge Anlı, evlilik aşamalarında basına haber vermedi, misafirlerini de sosyal medya konusunda sıkı sıkı uyardı. Hem kına gecesine hem de nikah törenine katılan Zuhal Topal'dan ilk paylaşım geldi fakat Topal, nikah salonundan arkadaşlarıyla paylaşım yaptı. 

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah fotoğrafları merak konusu haline gelince ikiliye sosyal medyada mesaj yağdı. Anlı'dan gelecek olan nikah kareleri büyük bir heyecanla beklenmeye devam ederken Şinasi Yüzbaşıoğlu'dan gelen sosyal medya paylaşımı dikkat çekti. Yüzbaşıoğlu, sosyal medya platformu Instagram'dan konuya ilişkin şunları yazdı: 

''Değerli dostlar, biliyorum nikah törenimizle ilgili fotoğrafları çok merak ediyorusunuz ve bununla alakalı çok mesaj alıyorum. Öncelikle söylemek istiyorum ki bu süreci gizli tutmamızın sebebi sosyal medyada birçok adıma açılmış sahte hesap olması ve insanların yanlış bilgilendirilmesidir. Bu farklı algı kalkana kadar ve adıma açılmış sahte hesaplar kapatıldıktan sonra bu görüntüler sizlerle paylaşılacaktır.''

ÇAKMA DÜĞÜN FOTOĞRAFI GÜLDÜRDÜ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Müge Anlı'ya gelinlik, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'na damatlık giydiren sosyal medya kullanıcılarının fotoğrafları paylaşmasının ardından ikilinin bu karelerinin altına da binlerce yorum yağmıştı.