2022-08-02 15:39:16 | Son Güncelleme : 2022-08-02 15:55:36

Müge Anlı'nın kardeşi babasının cenazesine katılmadı bile! İddialar duyanları şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde babası İhsan Anlı'yı kaybeden Müge Anlı'nın aile hayatına dair ortaya atılan iddialar duyanları şaşırttı. Uzun yıllar babasıyla görüşmediği bilinen Müge Anlı'nın kardeşi de babasının cenazesine katılmadı. 

Müge Anlı'nın kardeşi babasının cenazesine katılmadı bile! İddialar duyanları şaşırttı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Televizyon ekranlarında uzun yıllardır kayıpları bulup insanlara umut olan, küsleri barıştıran, birçok belirsizliğin çözülmesinde parmağı olan Müge Anlı'nın kendi babasıyla uzun yıllar görüşmediği, babasının vefat haberiyle beraber ortaya çıktı. Ünlü sunucunun babası İhsan Anlı, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Kanser tedavisi gördüğü öğrenilen İhsan Anlı'nın çocuklarına hatta torununa hasret bir şekilde vefat ettiği iddia edildi. 

Müge Anlı'nın annesi Ayten Sevinç'in, çocuklarının babasıyla görüşmesini istemediği iddia edilirken Anlı'nın babasını 28 yıldır görmediği hatta kızı Lidya Müge Akdağ'ın dedesi ile hiç tanışmadığı öne sürüldü. Magazinkolik.com'un haberine göre, baba İhsan Anlı, kanser olduğunu öğrendikten sonra çocuklarıyla görüşmek istedi fakat ne kızı Müge Anlı ne de oğlu Mert Efe, babalarıyla görüşmek istemedi. İhsan Anlı, kanser hastalığıyla mücadele ederken KOAH hastalığına da yakalanınca durumu iyice kötüleşti fakat çocukları yine de görüşmeye yanaşmadı.

İhsan Anlı'nın ölüm döşeğinde olmasına rağmen hem Müge Anlı'nın hem de kardeşi Mert Efe'nin düğün yapması ise çevresindekileri kızdırdı. Hatta Mert Efe, balayında olduğu için babasının cenazesine de katılmadı.

Öte yandan Müge Anlı, geçtiğimiz haftalarda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturdu. Anlı'nın kardeşi Mert Efe de geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi. 

 

Etiketler