Tgrt Haber
11 Aralık 2023 14:35 - Güncelleme : 11 Aralık 2023 14:35

Nagihan Karadere'den yarışma öncesi 'Survivor kınası'

Bu yıl kırmızı takımda yarışacak Nagihan Karadere, yarışmaya gitmeden önce Survivor kınası organize etti. Daha önce yarışmaya iki kere katılan Karadere, Survivor kınası adını verdiği gecede “Birinci belli ikinci kim” kına pankartları açtı.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Nagihan Karadere'den yarışma öncesi 'Survivor kınası'
Survivor, Nagihan Karadere

Ocak ayında yayınlanmaya başlayacak Survivor All Star yarışmasının kadroları belli oldu. Dün akşam kadroları açıklayan Acun Ilıcalı, mavi ve kırmızı olarak takımları ikiye ayırdı. Kırmızı takımda yarışacak Nagihan Karadere, adaya gitmeden önce Survivor kınası organize etti. 

PARKURLARIN KRALİÇESİ PANKARTLI KINA GECESİ 

All Star'da Kırmızı takımda mücadele edecek olan Nagihan Karadere "Survivor kınası" adını verdiği bir organizasyon düzenledi. Bu yıl SMS oylaması da yapılmayacak yarışmada bir hayli iddialı olan Karadere, "Parkurların kraliçesi”, “Şimdi onlar düşünsün” yazılı kına kartlarıyla arkadaşlarını karşıladı.

Nagihan Karadere'den yarışma öncesi 'Survivor kınası'

Nagihan Karadere'den yarışma öncesi 'Survivor kınası'

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?


Nagihan Karadere Survivor'a damga vuran isimlerden biri olmuştu. Survivor 2016'da yer alan ve kadınlar arasında en iyi istatistiğe sahip olan isimlerden olan Nagihan Karadere Survivor All Star 2024 kadrosunda da yer aldı. 1984 doğumlu, Karadere,, Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında birçok müsabakaya katıldı.13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...