27˚
İstanbul
27˚
hafif yağmur
Nem %48
Rüzgar 7.68 /s
Pazartesi
27˚/20˚
Salı
27˚/20˚
Çarşamba
25˚/19˚
Perşembe
26˚/18˚
29 Mayıs 2022 Pazar
2021-09-23 11:44:36

Nicole Richie'nin doğum günü kabusa döndü: Mumları üflerken saçları tutuştu

ABD'nin ünlü yıldızı model, oyuncu, şarkıcı ve yapımcı Nicole Richie, 40. yaş gününü kutlamak isterken korkunç bir kaza yaşadı. Mumları üflemek isterken eğilen yıldızın bir anda saçları alev aldı. Yakınlarındakilerin yardımıyla kısa sürede söndürülen yangında korkulan olmadı.

Nicole Richie'nin doğum günü kabusa döndü: Mumları üflerken saçları tutuştu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü yıldız Nicole Richie, ailesiyle kutladığı bir doğum gününde dehşeti yaşadı. 40. yaş gününde, pastasının üzerindeki mumları üflemek isterken bir anda saçları alev alan Richie, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

ABD'nin en ünlü isimlerinden model, oyuncu, şarkıcı ve yapımcı Nicole Richie, 40. yaş gününü kutlamak isterken büyük bir kaza atlattı. Talihsiz kadın, üzerinde küçüklük fotoğrafının yer aldığı doğum günü pastasını üflemek isterken pasta üzerindeki mumlar bir anda saçlarını tutuşturdu.

Saçlarının her iki tarafı da tutuşan yıldızın o esnada yanında bulunan ailesi ve yakınları duruma müdahale edince yangın kısa sürede söndürüldü.

NICOLE RICHIE KİMDİR?

21 Eylül 1981 tarihinde doğan Nicole Richie, ünlü Amerikalı şarkıcı Lionel Richie'nin evlatlık kızıdır. Çocukluğundan beri en yakın arkadaşı Paris Hilton'dur. Vaftiz babası Michael Jackson'dır.

ABD'de 2003 yılından beri yayınlanmakta olan The Simple Life adlı reality-şovda rol almaktadır. ABD'nin en ünlü moda ikonlarından ve sosyetiklerinden biridir.

2006 yılından beri Good Charlotte grubunun üyesi Joel Madden'la birliktedir. İlk bebekleri Harlow Winter Kate Madden 11 Ocak 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Etiketler