2022-06-21 13:00:30 | Son Güncelleme : 2022-06-21 13:11:19

Nur Tuğba Namlı hamile mi? Nur Tuğba Namlı’dan kötü haber

Nur Tuğba Namlı, son dönemlerde hakkında çıkan hamile haberleri ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Gündüz kuşağının sevilen televizyon programlarından birinde sunuculuk yapan Nur Tuğba Namlı için çıkan hamile iddialarının üzerine bir de sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü sunucunun yapmış olduğu paylaşımın ardından, “Nur Tuğba Namlı hamile mi?”, “Nur Tuğba Namlı’nın sağlık durumu nasıl?” sorularına cevap aranmaya başladı.

“Var Mısın Yok Musun?” isimli televizyon yarışmasında keşfedilen Nur Tuğba Namlı, Gülgûn Feyman’dan sunuculuk dersleri almıştır.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
“Var Mısın Yok Musun?” isimli televizyon yarışmasında keşfedilen Nur Tuğba Namlı, Gülgûn Feyman’dan sunuculuk dersleri almıştır.

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı ‘Neler Oluyor Hayatta’nın ünlü sunucusu Nur Tuğba Namlı, hakkında çıkan hamile iddiaları ile birlikte gündemin en çok konuşulan isimleri arasında yerini aldı. Sevilen sunucu, çıkan iddialarla birlikte sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla dikkat çekti. Namlı’nın sevenlerini endişelendiren paylaşımının ardından internet üzerinden yoğun bir araştırma yapılmaya başladı. Peki Nur Tuğba Namlı hamile mi? Nur Tuğba Namlı kimdir, sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde…

NUR TUĞBA NAMLI HAMİLE Mİ?

Gündüz kuşağının sevilen programlarından ‘Neler Oluyor Hayatta’nın sunucularından Nur Tuğba Namlı’nın hakkında çıkan hamile iddialarına son noktayı programdaki partneri Hakan Ural koydu. Hakan Ural partneri Nur Tuğba Namlı’nın bebek haberini, “Nur Tuğba hamile. Ailemize biri daha katılacak. Cinsiyeti ise erkek” sözleri ile duyurdu.

NUR TUĞBA NAMLI’NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Hakan Ural’ın partneri Nur Tuğba Namlı’nın sevindiren hamilelik haberini vermesinin ardından ünlü sunucudan kötü bir haber geldi. Güzel sunucu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla sevenlerini endişelendirdi. Covid-19 testinin pozitif çıktığını bildiren Nur Tuğba Namlı, sağlık durumunun ise iyi yönde seyrettiğini aktardı. Namlı yapmış olduğu paylaşımda, “Herkese merhaba, bu fotoğrafı bugünkü yayından... Bilerek seçtim çünkü iyi olduğumu sizinle paylaşmak istedim. Bugün belimin ağrısı nedeniyle tedbiren yaptırmış olduğum Covid 19 testim pozitif çıktı. Çok hafif semptomlarla geçiriyorum, sağlık durumum gayet iyi merak etmeyin. Hamilelikle birlikte bağışıklık sistemin olduğundan daha çabuk etkilendi sanırım. Hem ben hem bebeğim gayet iyiyiz. En kısa zamanda beraberiz. İyi dilekleriniz için şimdiden teşekkürler” ifadelerini kullandı.

HAKAN URAL’DAN ‘GEÇMİŞ OLSUN’ PAYLAŞIMI

Nur Tuğba Namlı’nın yapış olduğu Covid pozitif paylaşımının ardından, program partneri Hakan Ural da sosyal medya hesabı üzerinden Namlı’ya geçmiş olsun dileklerini iletti. Ural, yapmış olduğu paylaşımda “Sevgili mesai arkadaşım maalesef covid pozitif acil şifalar diliyorum. Kısa sürede negatif olup aramıza dönecek” ifadelerine yer verdi.

NUR TUĞBA NAMLI KİMDİR?

15 Haziran 1983 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Nur Tuğba Namlı, aslen Mersinlidir. Balıkesir Üniversitesi mezunu olan ünlü sunucu, “Var Mısın Yok Musun?” isimli televizyon yarışmasında keşfedilmiş ve Gülgûn Feyman’dan sunuculuk dersleri almıştır. SKY Türk kanalında gece haber bülteni sunuculuğu yapmıştır. Ardından 18 Haziran 2011 tarihinde sunucu olarak transfer olduğu NTV’de 7 Ağustos 2012 tarihinde canlı yayın sırasında şehit haberi sunarken şarkı söylemesi nedeniyle ekranlardan uzaklaştırılmıştır. Kasım 2014 tarihinde NTV’deki görevinden ayrılmıştır. Daha sonra TV8’e transfer olmuştur.

TV8’de yayınlanmakta olan Survivor Panorama isimli programda sunuculuk yapmaya başlayan Nur Tuğba Namlı, bir süre daha aynı programda sunuculuk yapmaya devam etmiş, ardından gündüz kuşağı programlarına geçiş yapmıştır. Günümüzde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Neler Oluyor Hayatta’ isimli televizyon programında Hakan Ural ile birlikte sunuculuk yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Namlı, üçüncü çocuğuna hamiledir.