22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %45
Rüzgar 5.37 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-11-16 17:07:48

Nusret Gökçe 24 ayar altınlı menüsüyle 28. restoranını açtı

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da 28. restoranını açtı. Nusret'in yeni restoranının menüsünde en dikkat çeken lezzetler 24 ayar altın kaplamalı olanlar...

Nusret Gökçe 24 ayar altınlı menüsüyle 28. restoranını açtı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Nusret Gökçe, Türk basınının yanı sıra dünya basınında da başarılarıyla adından söz ettiriyor. Şimdiye kadar dünyanın birçok yerinde restoran açan sosyete kasabı, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da da yeni restoranını görkemli bir açılışla hizmete sundu. En son İngiltere'nin başkenti Londra'da açtığı restoranla rekor sayıda misafire imza atan ve 'fahiş' fiyatları nedeniyle çokça konuşulan Nusret'in yeni restoranına gelecek yorumlar da şimdiden merak konusu oldu.

İngilizlere oldukça ayrıcalıklı bir yeme-içme deneyimi sunan Nusret'in Riyad'daki restoranı 200 kişi kapasiteyle şehrin gözde konumlarından U Walk'ta bulunuyor. 

Nusret Gökçe'nin restoranlarının en önemli simgelerinden 'Açık Mutfak' ile sergileme tezgahı ve ultra permium menü içerikleri burada da yer alıyor. Fakat restoranın menüsünün en dikkat çeken lezzetlerinin 24 ayar altın kaplamalı yiyecekler olacağı düşünülüyor. 

Öte yandan misafirlerini lezzetli bir gastronomi yolculuğuna çıkarmayı planlayan Nusret, Riyad'daki restoranını diğer restoranlardan ayıracak bir farkla açtı. Nusret Gökçe, 28. restoranına 'özel ağırlama' hizmeti de ekledi.

''Private dining'' ayrıcalığına sahip olan ilk restoranda gerektiğinde tek bir alan olarak birleştirilebilecek bir esnekliğe sahip. Restoranda 3 tane 'Private dining' mekanı bulunuyor.

 

 

Etiketler