20˚
İstanbul
20˚
parçalı az bulutlu
Nem %58
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-22 13:46:17

Nusret Gökçe'yi hiç böyle görmediniz! Başarısının sırrını videoyla açıkladı: İnşaat işçisi aşçı...

Nusret Gökçe, başarısının sırrını sosyal medya hesabı Instagram'da paylaştığı videosuyla ortaya koydu. Sosyete kasabı, Abu Dabi'deki restoranı için inşaatta kum taşıyıp, işçilerine elleriyle yemekler dağıtmış.

Nusret Gökçe'yi hiç böyle görmediniz! Başarısının sırrını videoyla açıkladı: İnşaat işçisi aşçı...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Nusret Gökçe, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Instagram'da yayımladığı videosuyla herkesin sorduğu ''Nasıl bu kadar başarılısın?'' sorusuna cevabı verdi. Şimdiye kadar birçok ülkede restoran açan, ünü ülke sınırlarını taşan, dünya basınının manşetlerinde yer almayı başaran ünlü Sosyete Kasabı, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden olunca binlerce insanın sorduğu soruya Instagram'da yayımladığı videoyla cevap verdi.

Nusret Gökçe'nin videosu yalnızca merak edilen soruya cevap vermekle kalmadı, sürekli eleştirildiği 'çalışanlarına kötü davranıyor' iddialarını da törpüledi.

Gökçe, Instagram'da 2016 yılından kalma bir video yayımladı. Videoda Gökçe'nin restoranın inşaatında kum taşıdığı, el arabasıyla kısa şovlar yaptığı, yeri delmek için hiltiyle çalıştığı anlar yer aldı. Videoda dikkat çeken bir diğer nokta ise işçilere elleriyle yemek dağıttığı anlar oldu.

Sosyete Kasabı, Instagram'da bu videonun altına ise İngilizce olarak ''İnsanlar bana sürekli nasıl başarılı olduğumu soruyor... İşte Böyle...'' yazdı. Nusret'in videosuna yarım milyona yakın beğeni gelirken binlerce kişi de yorum yaptı.

Yorumların çoğunda ''Eski günlerini unutmamış'', ''Helal olsun hiçbir patron böyle bir şey yapmaz,'' ''Nasıl yardım ediyor çalışanlara, helal olsun'' gibi sözler yer aldı.

Etiketler