Tgrt Haber
12 Şubat 2024 09:52 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 09:52

Oyuncu Tuba Ünsal'dan Pucca'ya zehir zemberek sözler: Evimi mahvetti demek az kalır

Pucca’nın bir dönem ev sahibi olan oyuncu Tuba Ünsal, ünlü fenomene “Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum” sözleriyle ateş püskürdü.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Oyuncu Tuba Ünsal'dan Pucca'ya zehir zemberek sözler: Evimi mahvetti demek az kalır
Tuba Ünsal, Pucca

Sosyal medya fenomeni Pucca, ev sahibinin "İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan Pucca, ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi." demesi üzerine sosyal medya hesabından “Yaşadığım zorlu süreçleri beni takip edenler zaten biliyorlar. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi." dedi. Kİracı- ev sahibi olayına oyuncu Tuba Ünsal da dahil oldu. 

TUBA ÜNSAL’DAN PUCCA’YA ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Bir dönem Pucca'nın kiracısı olduğunu belirten Tuba Ünsal, “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. Pucca’nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize  uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…” sözleriyle sosyal medya fenomeninin evini mahvettiğini belirtti. 

Oyuncu Tuba Ünsal'dan Pucca'ya zehir zemberek sözler: Evimi mahvetti demek az kalır - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...