21˚
İstanbul
21˚
parçalı bulutlu
Nem %56
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-13 15:45:28

Özcan Deniz'in genç aşkı annesiyle arasını açtı! Pahalı hediyeyi görünce evi terk etti

Oyuncu Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile aralarında geçen olaylı boşanma davasının ardından çocuğunun velayet davasını da kaybedince mutluluğu başka kollarda buldu. Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi İranlı modacı Samar Dadgar ile objektiflere yansıyan ünlü oyuncunun ailesinin bu aşkı onaylamadığı öğrenildi.

Özcan Deniz'in genç aşkı annesiyle arasını açtı! Pahalı hediyeyi görünce evi terk etti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Feyza Aktan ile olaylı boşanma sürecinin ardından kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar'da aşkı arayan Özcan Deniz'in simdi de annesiyle başı dertte. Oğlu Kuzey'in velayeti için eski eşi Aktan ile davalık olan Deniz'in annesinin, oğlunun yeni ilişkine sıcak bakmadığı öne sürüldü. İddiaya göre oğlunun yeniden üzülmesini istemeyen anne genç aşka onay vermedi. Dadgar'ın sosyal meydadan yağtığı paylaşım ise bardağı taşıran son damla oldu.

ÖZCAN DENİZ MUTLU AMA AİLESİ DEĞİL

Feyza Aktan ile evliliği sona eren ünlü oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda gönlünü kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar'a kaptırmıştı. Kendisinden 23 yaş küçük Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz çok mutlu olsa da Deniz'in ailesi bu ilişkiden çok memnun değil. Genç aşkına maddi ve manevi destekte bulunan Özcan Deniz'in yine genç isim Feyza Aktan ile yaptığı evlilik olaylı bitmişti. Yaşanan olaylara ailede dahil olmuş ve kavgalarla gündeme gelmişlerdi. Özcan Deniz'in yeni sevgilisi Samar Dadgar ile beraberliği geçmişte yaşanan bu kötü deneyimler sebebiyle aile tarafından onaylanmıyor.

"RIZAM YOKTUR"

Bir magazin programında ortaya atılan iddiaya göre; ilişkiyi onaylamayan anne Kadriye Deniz, oğluyla yaşadığı evi terk etti, oğlunu sosyal medyadan da engelledi.Oğlunun eski eşi Feyza Aktan'la olaylı boşanma sonrası yeniden üzülmesini istemeyen annenin bu beraberlik için "Rızam yoktur" dediği öne sürüldü.

EVLENME TEKLİFİ İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde velayet davasında minik Kuzey'in velayeti annesine verildi. Bir süre önce olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan 2022'ye hızlı giriş yaptı. Evliliğinde mutluluğu yakalayamayan ve boşanma sürecinde de sıkıntılı bir dönem geçiren Özcan Deniz, kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar'da teselliyi buldu.

Özcan Deniz'in sevgilisine yaptığı pahalı jest ise epey konuşuldu. Ünlü sanatçı sevgilisine 50 bin liralık saat hediye etti. Ayrıca kulislerde Deniz'in sevgilisine evlenme teklifinde bulunduğu da konuşuluyor. Sosyal medyada Dadgar'ın paylaştığı pahalı saatle çekilmiş fotoğrafa, "Velayet davasını kaybetti, eski eşine nispet yapıyor" gibi yorumlar da geldi. Öte yandan Deniz'in annesinin bu fotoğrafı gördükten sonra evi terk ettiği öne sürüldü.

Etiketler