Tarih : 13.06.2021 - 16:12 Yorum : 0

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklayan Özge Özpirinçci'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün Eylül ayında nikah masasına oturması bekleniyor.

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Uzun bir süredir kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile birlikteliği olan Özge Özpirinçci'nin geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu iddiası yayıldı. Sosyal medyayı sallayan bu haberin ardından Özpirinçci, Instagram hesabından iddiaları doğruladı. Ünlü oyuncunun 9 haftalık hamile olduğu söylenmişti ki kendisi 9 değil 12 haftalık hamile olduğunu söyledi.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Altı senedir beraber olduğu Burak Yamantürk ile Eylül ayında nikah masasına oturacağı iddia edilen Özge Özpirinçci'nin bir kız bebeği olacağı iddia edildi. Nikah için ünlü çiftin Özpirinçci'nin ''İlk ve Son'' dizisinin çekimlerinin bitmesi beklendiği öğrenildi.

Özge Özpirinçci, çocuklara su tasarrufunun önemini animasyon ile anlattı Özge Özpirinçci, çocuklara su tasarrufunun önemini animasyon ile anlattı Her bir su damlasının önemini vurgulamak amacıyla Grundfos tarafından hazırlanan eğitici animasyon filmini, çevre ve iklim değişimi konularına olan hassasiyeti ve çalışmaları ile tanınan başarılı oyuncu Özge Özpirinçci seslendirdi.

Özge Özpirinçci kurtarmıştı, artık özgür Özge Özpirinçci kurtarmıştı, artık özgür Ünlü oyuncunun yardım elini uzattığı karakulak tedavisinin ardından doğal ortamına salındı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber