Tgrt Haber
15 Kasım 2023 16:38 - Güncelleme : 15 Kasım 2023 16:38

Polat ailesinin gelini Hazal Erdoğan sessizliğini bozdu!

Polat ailesinin gelini Hazal Erdoğan, sosyal medya hesabından sessizliğini bozarak yaptığı açıklamada, “Ben seninle iyi güne de kötü güne de ‘evet’ dediğim için bir an olsun pişmanlık duymadım." dedi.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Haber Merkezi
Polat ailesinin gelini Hazal Erdoğan sessizliğini bozdu!
Dilan Polat, Engin Polat

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, eşi Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 14 kişi tutuklandı. Tutuklananlar arasında bulunan Alper Kürşat Polat'ın nişanlısı sessizliğini bozarak, sosyal medya hesabından nişanlısına seslendi. 

İYİ GÜNE DE KÖTÜ GÜNE DE 'EVET' 

Dilan Polat'ın müstakbel eltisi Hazal Erdoğan yaptığı açıklamada, “Gözlerine baktığımda zamanı durduran adam. Huzurum, her şeyim, ailem, düşlerim… Yanımda olmasan da bana varlığını hep hissettirenim. Biliyorum bu ayrılık uzun sürmeyecek. Çok yakında yine gözlerimin içine bakıp ‘bu da geçti, bu da bitti’ diyeceksin. Varsın biraz ayrı kalalım. Varsın gelsinler üstümüze… Ben seninle iyi güne de kötü güne de ‘evet’ dediğim için bir an olsun pişmanlık duymadım. Aksine o ‘evet’i daha yüksek sesle herkese haykıracağımız günü bekliyorum. Çünkü biliyorum çok yakında.” dedi. 

Polat ailesinin gelini Hazal Erdoğan sessizliğini bozdu!

 

"BEN KARA PARA AKLAMADIM"

Tutuklular arasında yer alan Alper Kürşat Polat, verdiği ifadede“DLN isimli firmayı 2022'de devraldım. Bir işin ucundan tutup, kendime bir hayat kurmak istedim. 2 yıl gibi bir süreçte 5-6 şubeye ulaştım. Şirketleri yönetirken ya da kurarken Vergi Usul Kanunu'na muhalefet şeklinde bir eylemim olmadı. Babam, ağabeyim borç para istemiş; vermiş olabilirim. Benim örgüt ile bir ilgim veya alakam yoktur. Ben kara para aklamadım.” dedi. 

Kaynak: Haber Merkezi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...