22˚
İstanbul
22˚
şiddetli yağmur
Nem %54
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-11-10 12:24:13

Program arkadaşı Nur Tuğba Namlı anlattı! İşte Hakan Ural'ın son durumu

Yeni tip koronavirüse yakalanmasının ardından sunucusu olduğu programı bırakarak tedaviye başlayan Hakan Ural'ın sağlık durumu, birçok vatandaş için merak konusu. Son olarak hakkında yapılan 'yoğun bakıma kaldırıldığı, sağlık durumunun kötü olduğu' gibi haberlerle hayranlarını üzen Ural'ın sağlık durumunu programın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı anlattı.

Program arkadaşı Nur Tuğba Namlı anlattı! İşte Hakan Ural'ın son durumu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sağlık sorunları sebebiyle bir süredir magazin gündeminden düşmeyen Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama, program arkadaşı Nur Tuğba Namlı'dan geldi. Birlikte sundukları programa artık katılamayan ve sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Ural'ın bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı, ancak yaptırdığı tüm koronavirüs testlerinin negatif çıktığı öğrenilmişti. 

Selçuk Ural'ın 53 yaşındaki oğlu Hakan Ural, babası tarafından 17 yaşında kadar kabul edilmedi ancak bu yaştan sonra araları düzeldi.

Bunun üzerine tedavisine başlanamayan ancak semptomlarında artış görülünce test sonucu pozitife dönen Ural hakkında, yoğun bakıma kaldırıldığı ve sağlık durumunun kötüye gittiği gibi haberler ise sevenlerini oldukça üzmüştü. Bu haberler üzerine Nur Tuğba Namlı, Ural'ın sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

 Fındıkzade'de anneannesinin evinde büyüyen ve çocukluğunda ayakkabı boyayan, elektrikçide çalışan, su satan Ural, 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. 

Canlı yayında yaptığı açıklamada 'Çıkan yalan haberlere itibar etmeyin' diyen Namlı, sevilen sanatçının sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek en kısa zamanda programa katılacağını açıkladı. "Hakan Ural, en kısa zamanda bizimle birlikte olacak. Hakan'ın sağlık durumu iyi. Çıkan yalan yanlış haberlere itibar etmeyin." diyen Namlı, Ural'ın sevenlerinin yüreğine bu sözlerle su serpti.

19 yaşında Sibel Can ile evlenen Ural'ın bu evlilikten iki çocuğu oldu.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde grip olduğu iddiasıyla hastaneye giden  Hakan Ural'a, semptomlarının artması üzerine yapılan testlerle koronavirüs tanısı kondu. Tedavi altına alınan Ural hakkında medyada çok sayıda manipülatif haber yapıldı. 

1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Sağlık durumunun kötü olduğu ve yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öne sürülen Ural hakkında son açıklama ise program ortağı Nur Tuğba Namlı'dan geldi. Namlı, çıkan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirterek Ural'ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve yakında ekranlara döneceğini ifade etti.

 

 

Etiketler