2022-07-06 09:06:37 | Son Güncelleme : 2022-07-06 09:26:24

RTÜK'ün ardından Acun Ilıcalı'dan yeni Survivor açıklaması: Nisa niye kazandı çünkü...

Survivor All Star yarışmasının finaliyle ilgili tartışmalara Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu da katılınca Acun Ilıcalı, yeni açıklamalar yapmak zorunda kaldı. Ilıcalı, yarışmanın bir atletizm yarışması olmadığını belirtti.

RTÜK'ün ardından Acun Ilıcalı'dan yeni Survivor açıklaması: Nisa niye kazandı çünkü...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Survivor All Star yarışmasını Nisa Bölükbaşı'nın kazanmasıyla başlayan tartışmalara bir yenisi eklendi. RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, sosyal medya platformu Twitter'dan, "Hem gelen tepkiler hem yorumlar hem de şikayetlere bakacak olursak Survivor All Star 2022 yarışmasında yarışma sonuç aşaması veya son finale doğru uygulamaları ile yarışmayı takip edenleri pek de tatmin etmemiş durumda. Bir çok açıdan büyük bir tepki var yarışma organizasyonuna" dedi.

Acun Ilıcalı ise katıldığı bir programda, Survivor'ın atletizm yarışması olmadığının altını çizerek yeni açıklamalarda bulundu. Ilıcalı,  "O kazanmış bu kazanmış bir kere bizi ilgilendiren bir konu değil bu. Oylamayı notere emanet etmişiz, seyirci de oyluyor, kazanıyor. Bence mükemmel bir sistem" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Survivor bir atletizm yarışması değildir. Her sene söyledim bunu. yüzde 50’si ada hayatıdır, yüzde 50’si de performanstır. Adem, Nagehan, Batuhan, bunlar zaten çok oy aldı. Bu arkadaşlarımızın hiçbiri başarısız değil ki. 'Nisa niye kazandı?' Seyirci çok sevmiş…

''Canlı yayın yapıyorum. Nisa yağıyor. Ben okuyamadım o gün. Zaten kimin kazanacağını anlamıyor musun? Bu kız bir şekilde insanların gönlünü kazanmış. Issız bir adada bir kız, içi dışı tamamen bir.''