2022-01-30 22:26:07 | Son Güncelleme : 2022-02-02 00:47:50

Sadakatsiz dizisinde bomba ayrılık! Sevenlerini hüzne boğdular

Sadakatsiz dizisinde sevilen iki oyuncu için ayrılık sinyali verildi. Yayınlanacak 47. bölümünde Melih ve Bahar diziye veda edecek. Peki 47. bölümde başka neler yaşanacak? Tüm detaylar ve 47. bölüm fragmanı haberimizde...

Sadakatsiz dizisinde bomba ayrılık! Sevenlerini hüzne boğdular
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Son zamanların sevilen dizisi Sadakatsiz'de iki oyuncu için ayrılık sinyali verildi. Dizide Melih ve Bahar rollerini canlandıran Ali İl ile Yeliz Kuvancı projeye veda edecek.

YENİ BÖLÜMDE VEDA EDECEKLER

Sevilen iki oyuncu canlandırdıkları karakterlerin hikayeleri sona erdiği için yeni bölümde Sadakatsiz dizisine veda edecekler.

46.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sadakatsiz 19 Ocak'ta yayınlanan bölümünde Aras ve Volkan arasındaki gerginlik, büyük bir kavgaya dönüşüyor. Aras'ın öfkesiyle karşı karşıya gelen Asya ise bu durum karşısında şoke oluyor!

SADAKATSİZ 47. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Fragmanda neler oluyor?

Aras, Asya ile birlikte annesinin yanındadır. Annesi, kazadan sonra ilk kez Aras ile karşılaşmıştır. Aras'a kendisini hatırlayıp, hatırlamadığını sorar. Aras ise, boş gözlerle kadına bakar. Bu sırada aynı eve Volkan gelir. Çok sinirli olan Volkan, herkesin önünde Aras'a saldırır. Onu Ali'ye el kaldırmakla suçlar.

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

SADAKATSİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Cansu Dere (Asya)
Caner Cindoruk (Volkan)
Melis Sezen (Derin)
Berkay Ateş (Aras)
Burak Sergen (Haluk)
Özge Özder (Derya)
Nazlı Bulum (Nil)
Gözde Seda Altuner (Gönül)
Taro Emir Tekin (Selçuk)
Alp Akar (Ali)

Etiketler