22˚
İstanbul
22˚
parçalı az bulutlu
Nem %47
Rüzgar 4.40 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-28 10:07:27

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Ece Erken'den ilk Instagram paylaşımı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de bir balıkçıda öldürülmesinin ardından eşi Ece Erken'den ilk Instagram paylaşımı geldi. Erken, ikinci paylaşımında ise eşiyle fotoğrafını paylaştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Ece Erken'den ilk Instagram paylaşımı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun, şoförü ile beraber Bakırköy'de yemek yerken silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmesinin ardından büyük bir sessizliğe bürünen Ece Erken, gece saatlerinde sosyal medya hesabı Instagram'dan ilk paylaşımını yaptı.

Yaşanan acı olayın ardından Ece Erken'in arkadaşı Bircan Bali, Erken'e ulaşamadıklarını, yalnızca annesiyle konuşabildiğini söyleyerek Erken'in çok üzgün olduğunu ve annesine, ''Ben onu çok seviyorum, nasıl dayanacağım. Nasıl yaşayacağım anne bilmiyorum'' dediğini aktarmıştı.

Ece Erken, eşinin ölümünün ardından büründüğü sessizliğe cenaze törenine ilişkin bilgiler nedeniyle son verdi. Gece saatlerinde eşinin ölümünün ardından ilk kez paylaşım yapan Erken, cenaze bilgilerinin bulunduğu bir gönderiyi alıntıladı. Instagram hikayeleri kısmında paylaştığı gönderide şu ifadeler yer aldı:

''Kıymetli dostumuz Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi yarın memleketi Rize Fındıklı'da ikindi namazına müteakip Hürriyet Mahallesi Gavra Camii'de kılınacaktır. Başta ailesi, sevgili eşi Ece Erken ve çocukları olmak üzere Allah hepimize sabır versin.''

İKİNCİ PAYLAŞIM ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'YLA BERABER...

Ece Erken, cenaze bilgileri paylaşımının ardından ise cenaze töreninden önce bir Instagram paylaşımı daha yaparak Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile beraber çekildiği bir fotoğrafını Instagram hikayeler kısmına ekledi.

CENAZEYİ AĞABEY MAHMUTYAZICIOĞLU ALDI

Öte yandan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'dan ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından alınarak İstanbul Havalimanı Kargo Terminali'ne getirildi. Mahmutyazıcıoğlu' nun cenazesi Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle saat 22.45'te Trabzon'a gönderildi. Buradan karayoluyla Rize'ye götürülen cenaze bugün ikindi namazına müteakip toprağa verilecek.

ECE ERKEN'İN EŞİYLE SON PAYLAŞIMI YÜREKLERİ BURKTU

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Ece Erken'in eşiyle beraber yaptığı son paylaşım, görenlerin gözlerini doldurdu. Yeni yılı eşinin çocukları ve kendi oğluyla beraber geçiren Erken, mutlu aile pozlarını sosyal medya hesabı Instagram'da paylaşmış, altına bir de umut dolu bir not düşmüştü.

Erken'in notunda şu ifadeler yer alıyordu:

"Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022'de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz.''

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'NUN ÖLÜMÜ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy'de ortağı olduğu bir balıkçı restoranında şoförü ile beraber yemek yerken yanına gelen kişiler arasında tartışma yaşandı. Ardından ise bir kişi önce şoförüne ardından Mahmutyazıcıoğlu'na ateş açtı. Kurşunlardan 7'si de Mahmutyazıcıoğlu'nun bel altına denk geldi fakat bir kurşunun damarı yırtması sonucu kan kaybından hayatını kaybetti. 

Öte yandan silahlı saldırının nedeninin ise alacak verecek davası olduğu iddia edildi. Saldırganlardan 2'si dün yakalandı, 3'ünü ise arama çalışmaları sürüyor.

Etiketler