Tgrt Haber
28 Şubat 2024 15:30 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 15:30

Şarkıcı Kurtuluş Kuş baba oluyor! Öğrendiği an hüngür hüngür ağladı

Geçtiğimiz yılın sonunda Nezaket Şimşek ile evlenen Kurtuluş Kuş, baba oluyor. Eşinin yaptığı sürpriz ile bir hayli şaşıran Kuş, gözyaşlarına boğuldu.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Kurtuluş Kuş

Manolya, Kalbim Ağlama, İçime Ata Ata ve Baba Yak gibi şarkılarla gündem olan Kurtuluş Kuş eşinin sürprizi ile dün akşam baba olacağını öğrendi. O anları sosyal medyadan paylaşan Kuş'a tebrik mesajı yağdı. 

BABA OLACAĞINI ÖĞRENİNCE HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI 

10 senelik sevgilisi Nezaket Şimşek ile evlenen şarkıcı Kurtuluş Kuş, baba oluyor. Geçtiğimiz gece eşinin yapmış olduğu sürprizle baba olduğunu öğrenen Kurtuluş Kuş hüngür hüngür ağladı. 

Şarkıcı Kurtuluş Kuş baba oluyor! Öğrendiği an hüngür hüngür ağladı - 1. Resim

KURTULUŞ KUŞ KİMDİR?

1997 doğumlu Kurtuluş Kuş, Karaman'da dünyaya geldi.  "Rüya Gibi" şarkısıyla büyük beğeni toplayan Kuş, daha sonra "El İnsaf" isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu. Genç şarkıcı Burak Bulut ile düet yaptığı Sevmedim Deme şarkısıyla 258 milyon dinlenmeye ulaştı. Kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kuş, daha sonra Mustafa Ceceli, İrem Derici ve Ebru Yaşar gibi isimlerle düet yaptı.

Şarkıcı Kurtuluş Kuş baba oluyor! Öğrendiği an hüngür hüngür ağladı - 2. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...