Tgrt Haber
03 Nisan 2024 13:40 - Güncelleme : 03 Nisan 2024 14:33

Seda Bakan kemer sıkma politikasına girdi! Fiyatlar bel büktü

Oyuncu Seda Bakan, kemer sıkma politikasına gittiğini belirtti. Okul fiyatlarından dert yanan Bakan, tasarruf yapacağını duyurdu.

Editör: Fatimatüzzehra Maslak / Kaynak: tgrthaber.com.tr
Seda Bakan kemer sıkma politikasına girdi! Fiyatlar bel büktü

38 yaşındaki Seda Bakan doğumundan sonra sık olan setlere ara verdi. Ancak ara ara film çekimlerine ya da dizilere dahil olan Seda Bakan, çocuğunu okula kaydetmek için gittiği ve fiyat aldığı okullardan şoke olarak döndü. 

SEDA BAKAN KEMER SIKMA POLİTİKASINA GİRDİ! 

Önceki senelerde çocuğunu devlet okuluna göndereceğini duyuran Seda Bakan, farklı okulları tercih etti. Ancak hemen karar değiştirdi. Okul fiyatlarını öğrendikten sonra kayıt değiştirmemeye karar veren Bakan, kemer sıkma politikasına gideceğini belirtti. "Devir tasarruf devri" diyen Bakan, kendi kıyafetlerinde de artık pahalılıktan kaçındığının altını çizdi. 

Seda Bakan kemer sıkma politikasına girdi! Fiyatlar bel büktü - 1. Resim

İki çocuk annesi olan Bakan, sosyal medya da da sokakta da makyaj yapmamaya karar verdi. Öte yandan kıyafetlerini yaklaşık 4 yıldır giyen nadiren kıyafet aldığını ifade eden güzel oyuncu "Yeni bir şey almıyorum.

Seda Bakan kemer sıkma politikasına girdi! Fiyatlar bel büktü - 2. Resim

Sadece pahalı kıyafet alıyorum onu da 2-3 sene giyerim. Devir ekonomi devri. Özel okul fiyatları almış başını gitmiş, çocuklar sanki anaokulu değil tıp okuyorlar. Kim kime ne çakarsa" dedi. 

Kaynak: tgrthaber.com.tr
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...