2022-06-22 17:20:00 | Son Güncelleme : 2022-06-22 17:34:02

Ünlü şarkıcı Zeynep Doruk'a köpek saldırdı: Suçlu olan köpek değil, insanlardır

'Hayat Bilgisi', 'Sessiz Gemiler’ ve 'Seksenler' gibi birçok başarılı projede rol alan ünlü oyuncu Zeynep Doruk, Bodrum’da sokak köpeği saldırısına uğradı. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu hayvanlara sevgisinin azalmayacağını söyledi.

Ünlü şarkıcı Zeynep Doruk'a köpek saldırdı: Suçlu olan köpek değil, insanlardır
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Uzun bir süre Sertab Erener’in vokalistliğini yaptıktan sonra solo kariyerine yönelen Zeynep Doruk, özellikle Seksenler dizisiyle hafızalara kazındı.

Sahne için gittiği Bodrum’da, sokak köpeğinin saldırısına uğrayan Doruk, yaralanmış yüzünün fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“SUÇLU OLAN KÖPEK DEĞİL, İNSANLAR”

Paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Otelin önünde köpek saldırısına uğradım. Bu, yüzümün saatler süren operasyon sonrası düzelmiş hali... Gözümü kaybetmediğim için şanslıyım” yazdı.

Köpeğe kızmadığını ve hayvanlara olan sevgisinin hiç azalmayacağını belirten Doruk, “O köpeği bu hale getiren insanlardı. Kim bilir ne travmalar yaşadı! Dövüldü, eziyet edildi, bunu yapabilecek bir yaratığa dönüştü. Biz insanlar doğayı katlediyoruz. Hayvanlara kötü davranıyoruz. Onlara yaşayacak yer bırakmadık. Suçlu olan köpek değil, insanlardır”

"BU KADAR SEVİLDİĞİMİ BİLMİYORDUM"

Ardından kendisine ulaşan herkese teşekkür eden Doruk, "Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Mesaj atan, arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Moralim yerinde, ağrım tabii ki var ama hayattaki her şey gibi bunun da geçeceğini biliyorum. Yine de ucuz atlamış hissediyorum. Çok iyi bir doktor yaptı ameliyatımı ve sevgiyle iyileşiyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.