Tgrt Haber
13˚
16-11-2023 14:51 | Güncelleme : 16-11-2023 14:51

Selana Selin kim, gerçek adı nedir? Cansu Demirci şu anda ne yapıyor, hangi dizilerde rol aldı?

Selena dizisinde Selin Aykar rolü ile tanınan Cansu Demirci kimdir, şu anda ne yapıyor? Soruları şu sıralarda araştırılan konular arasında yer alıyor. Ülkeyi terk eden Cansu Demirci’nin öldüğüne dair çıkan iddialar sosyal medyayı salladı. Peki “Selena dizisinin Selin’i Cansu Demirci nerede, ne yapıyor? Cansu Demirci hangi dizilerde, filmlerde rol aldı?” İşte detaylar!

Selana Selin kim, gerçek adı nedir? Cansu Demirci şu anda ne yapıyor, hangi dizilerde rol aldı?

Cansu Demirci, Selena dizisinde Sinem Kobal, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş ile başrolü paylaşmıştı. Cansu Demirci hakkında çıkan öldü iddialarına Dilara Kurtulmuş açıklık getirdi. Kurtulmuş, kendi adına açılan bir TikTok hesabından Cansu Demirci’nin öldüğü haberinin verildiğini bu Demirci'nin öldüğü haberini veren TikTok hesabının kendisine ait olmadığını duyurdu. Peki “Selana dizisinin Selin’i Cansu Demirci şu anda ne yapıyor? Cansu Demirci kimdir, hangi dizilerde rol aldı?” İşte araştırılan cevaplar…

Selana Selin kim, gerçek adı nedir? Cansu Demirci şu anda ne yapıyor, hangi dizilerde rol aldı?

CANSU DEMİRCİ KİMDİR?

Cansu Demirci, 25 Nisan 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'ndan 2010 yılında mezun olmuştur. Bale eğitimi almaktadır. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. 2018 yılında, Almanya'da Bremen şehrinde Jacobs Üniversitesi yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

CANSU DEMİRCİ ŞU ANDA NE YAPIYOR?

Sihirli Annem adlı dizide konuk oyuncu olarak oyunculuğa başlayan Cansu Demirci ATV’nin sevilen fantastik dizisi Selena’da canlandırdığı Selin Aykar rolü ile geniş kitlelere ulaştı. Demirci, oyunculuğu bırakmıştır.

CANSU DEMİRCİ HANGİ DİZİLERDE FİMLERDE ROL ALDI?

Cansu Demirci, 2004 yılında Sihirli Annem dizisinde konuk oyuncu olarak katıldı. 2006-2009 yılları arasında yayınlanan Selena dizisinde Selin Aykar karakterini oynadı. 2010 yılında da Adanalı adlı diziye konuk oyuncu olarak katıldı.  Daha sonra da 2014 yılında Gurbette Aşk dizisinde rol aldı. Demirci, Sihirli Lamba, Bir Zamanlar Anadolu'da ve Tercih Formu filmlerinde de oynadı.

SELENA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Sinem Kobal      

Gizem Güven   

Selda Özbek     

Zuhal Topal       

Cansu Demirci  

Dilara Kurtulmuş             

Gökhan Keser  

Rayhan Yıldızoğlu            

Serkan Şenalp  

Sinan Çalışkanoğlu         

Hazal Şenel       

Hazal Kadak      

Deniz Özde Sürmeli       

Boran Etili          

Hakan Altıner   

Zuhal Yalçın       

Parla Şenol        

Sinan Çalışkan  

Ahmet Bilgin     

Şebnem Bozoklu             

Zeynep Gülmez

Damla Ersubaşı

Aslıhan Güner Kılıç         

Burçin Üçüncüoğlu        

Ümit Erdim

Kaynak : TGRT HABER
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.