20˚
İstanbul
20˚
parçalı az bulutlu
Nem %58
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-22 09:38:07

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı 4 korumasıyla Umut Evirgen yetişti

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Etiler'de bulunan evinin sitesine girerken saldırıya uğradı. Eski erkek arkadaşı Umut Evirgen, korumalarıyla beraber yanına koştu.

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı 4 korumasıyla Umut Evirgen yetişti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Serenay Sarıkaya, son zamanlarda korku günler yaşıyordu ki korktuğu başına geldi. Geçtiğimiz günlerde Sarıkaya, Etiler'de bulunan evine gireceği sırada takıntılı hayranı aracının yanına gelerek küfürler savurmaya başladı. Bununla kalmayan takıntılı sapkın, ünlü oyuncunun bulunduğu aracı, tekmelemeye başladı. Bu esnada oldukça ağır küfürler savuran saldırgan etrafa da korku saçtı.

Sarıkaya'nın şoförü, hemen aracı siteden içeri soktu. Ardından ise soluğu karakolda aldılar. Etiler Karakolu'na giden Serenay Sarıkaya, sapkın hayrandan şikayetçi oldu. Sarıkaya'ya saldıran kişinin daha önce de takip ettiği, taciz ettiği öğrenildi.

Serenay Sarıkaya, yaşadığı bu korku dolu anların ardından eski erkek arkadaşı Umut Evirgen'i aradı. Evirgen, olayı duyar duymaz 4 korumasıyla beraber soluğu Sarıkaya'nın yanında aldı. Evirgen, korumalarını ünlü oyuncunun evinin kapısına konuşlandırdı.

 

Sarıkaya, sapkın hayranından şikayetçi olduğunu söyeleyerek konuya ilişkin şunları ifade etti:

''Çok uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyordu. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası." 

 

 

Etiketler