Tgrt Haber
28 Şubat 2024 21:46 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 22:07

Serra Arıtürk TV dizileri! Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve filmler!

Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı, oynadığı diziler ve filmler neler? | 1998 doğumlu Türk dizi oyuncusu ve şarkıcı Serra Arıtürk, yeni dizi projeleri magazin gündeminde yer alıyor. Peki, Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Serra Arıtürk’ün oynadığı diziler araştırılıyor. Oynadığı dizilerdeki rolleri ile dikkat çeken Arıtürk hakkında merak edilenleri derledik. İşte Serra Arıtürk’ün TV dizileri!

Editör: TGRT Haber / Kaynak: TGRT Haber
Serra Arıtürk TV dizileri! Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve filmler!
Serra Arıtürk,dizi,TV

Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Birçok dizide rol alan Serra Arıtürk, bu aralar Taş Kağıt Makas dizisindeki rolü ile gündemde. Oynadığı dizilerdeki rolleri ile dikkat çeken Arıtürk hakkında merak edilenleri derledik. İşte Serra Arıtürk’ün TV dizileri haberimizde…

SERRA ARITÜRK TV DİZİLERİ

Serra Arıtürk 2021 yılında Kanal D’de yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinde Naz Soyluer karakterini canlandırmıştır. Şu anda ise yine Kanal D’de yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinde Alev Dönertaş karakterini canlandırmaktadır. Arıtürk, her iki dizide de başrol oyuncusu olmuştur. 2024 yılında Güneşi Söndürmem Gerek isimli sinema filminde Umut karakteri başrol oyuncu olarak canlandırmıştır.

Serra Arıtürk TV ve sinema projelerinin yanı sıra internet yapımlarında da yer almıştır. Arıtürk, sırasıyla Kulüp ve Kuvvetli Bir Alkış isimli yapımlarda yardımcı ve konuk oyuncu olarak yer aldı.

Arıtürk ayrıca, 2019 yılında Uykusuzlar Kulübü programına ve TRT’deki Genç Sahne’ye katılmıştır. Serra Arıtürk’ün “Kendimi Bilmeden”, “Kimse Yok” ve “Olmazdım” isimli şarkıları bulunmaktadır.

SERRA ARITÜRK HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Serra Arıtürk’ün rol aldığı diziler şunlardır:

  • Aşkın Tarifi – Naz Soyluer karakterini canlandırdı.
  • Taş Kağıt Makas – Alev karakterini canlandırdı.

Serra Arıtürk TV dizileri! Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve filmler! - 1. Resim

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da doğan Serra Arıtürk, gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan aldı. Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başladı. Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. 2019 yılında "Kendimi Bilmeden" adlı şarkısını yayımladı. 2021 yılında ise Kanal D'de yayımlanan Aşkın Tarifi adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Serra Arıtürk TV dizileri! Serra Arıtürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve filmler! - 2. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Esra28 Mart 2024 01:33

Cok guzel ve harika bir ouuncu

Sonraki Haber Yükleniyor...