2022-06-27 16:51:48 | Son Güncelleme : 2022-06-27 17:16:04

Sıla Türkoğlu kimdir? Sıla Türkoğlu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde yer aldı?

Sıla Türkoğlu, son dönemlerde hakkında çıkan haberler ile birlikte magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Başrol olarak yer aldığı ‘Emanet’ isimli televizyon dizisinden sansasyonel bir şekilde ayrılan Sıla Türkoğlu, dizideki partneri Halil İbrahim Ceyhan’la da yollarını ayırmıştı. Son olarak Hande Erçel’den ayrılan Kaan Yıldırım’la adı anılan güzel oyuncu hakkında “Sıla Türkoğlu kimdir, nereli?”, “Sıla Türkoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Başrolünde yer aldığı Emanet dizisinin yapımcılarıyla yaşamış olduğu problemler sonucunda ani bir kararla diziden ayrılan Sıla Türkoğlu, bu ayrılığıyla magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Başrolünde yer aldığı Emanet dizisinin yapımcılarıyla yaşamış olduğu problemler sonucunda ani bir kararla diziden ayrılan Sıla Türkoğlu, bu ayrılığıyla magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Emanet isimli televizyon dizisinden olaylı ayrılan güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, Hande Erçel’le bir süre önce yollarını ayıran Kaan Yıldırım ile anılmaya başladı. Katıldıkları bir davette Kaan Yıldırım ile bir arada görüntülenen güzel oyuncu magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki Sıla Türkoğlu kimdir? Sıla Türkoğlu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol almıştır? Detaylar haberimizde…

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

18 Nisan 1999 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya gelen Sıla Türkoğlu, aslen İzmirlidir. Oyunculuk kariyerine 2018 yılında ‘Ağlama Anne’ isimli televizyon dizisinde Birce Akalay’ın gençliğini oynayarak adım atan Türkoğlu, 2019 yılında ‘Yemin’ isimli televizyon dizisinde ‘Suna’ rolünü üstlendi. Günlük olarak yayınlanan bu dizide sergilemiş olduğu üstün performansı ile kısa sürede büyük beğeni topladı ve aynı yapım şirketinin bir başka günlük olarak yayınladığı televizyon dizisi ‘Emanet’e başrol olarak geçiş yaptı. Emanet dizisinde oynamış olduğu ‘Seher’ karakteriyle çok büyük bir kitlenin beğenisini toplayan Sıla Türkoğlu, çok geçmeden uluslararası tanınan kadın oyuncular arasında yerini buldu.

Dizideki partneri Halil İbrahim Ceyhan ile bir süre birlikte olan Türkoğlu, aynı zamanda bu ilişkisiyle de seyirciden büyük bir takdir topladı. Başrolünde yer aldığı Emanet dizisinin yapımcılarıyla yaşamış olduğu problemler sonucunda ani bir kararla diziden ayrılan güzel oyuncu, bu ayrılığıyla magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Diziyle birlikte partneri Halil İbrahim Ceyhan’dan da ayrılan Türkoğlu, almış olduğu bu kararla bir taraftan takdir toplarken, diğer taraftan oldukça eleştirildi. Güzel oyuncu yeni projeleri değerlendirdiği bu süreçte magazin gündemine farklı olaylarla girmeye devam ediyor.

KAAN YILDIRIM İLE GÖRÜLDÜ

Emanet dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Sıla Türkoğlu, bir süredir adının anıldığı Halil İbrahim Ceyhan’la da yollarını ayırmıştı. Bu olayın ardından adı ‘Kardeşlerim’ isimli televizyon dizisiyle yıldızı parlayan Halit Özgür Sarı ile anılan Türkoğlu, çıkan haberleri yalanlamıştı. Son olarak Bodrum’da düzenlenen bir davette görüntülenen güzel oyuncunun adı, aynı davette bulunan Kaan Yıldırım ile anılmaya başladı. Kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile yollarını ayırdığı bilinen Kaan Yıldırım ile Sıla Türkoğlu’nun bir arada olup olmadığı, yoğun bir şekilde sorgulanmaya başladı.