24˚
İstanbul
24˚
şiddetli yağmur
Nem %57
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2022-01-17 17:30:43

Soğuğu bahane ettiği iddia edilmişti! Manuş Baba Sivas’ta neden konsere çıkmadığını açıkladı

Sivas’ta kendisini bekleyen binlerce kişiyi soğuk havayı gerekçe göstererek saatlerce bekleten ve sahneye çıkmayan Manuş Baba sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı konser için gerekli önlemlerin alınmadığını ifade ederken kimsenin hayatını riske etmemek adına iptal kararını aldıklarını duyurdu.

Soğuğu bahane ettiği iddia edilmişti! Manuş Baba Sivas’ta neden konsere çıkmadığını açıkladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sivas’ta düzenlenen etkinlikte hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen binlerce kişi, önceden duyurusu yapılan Manuş Baba’nın konserine akın etti.  Saatlerce ünlü şarkıcının sahneye çıkmasını bekleyen binlerce kişi soğukta saatlerce bekledi.

DONDURUCU SOĞUKTA SAATLERCE BEKLEDİLER

Dondurucu soğuya rağmen bekleyişlerinden vazgeçmeyen vatandaşlar Manuş Baba’nın ‘Soğuk havayı bahane ederek konseri iptal etti’ iddiası üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı. Tepkilerin odağı olan Manuş Baba ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak neden sahneye çıkmadığını anlattı.

“HAYATIMIZI RİSKE ETMEMEK İÇİN İPTAL ETTİK”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda konser için gerekli önlemlerin alınmadığını söyleyen Manuş Baba, sözlerine şöyle devam etti: "Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi...) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık."

"MAĞDURİYET İÇİN ÖZÜR DİLERİZ"

"Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle." 

 

Etiketler