Tgrt Haber
10 Aralık 2023 11:08 - Güncelleme : 10 Aralık 2023 11:45

Sosyete kasabı Nusret Gökçe zincirine yeni halka ekliyor, rota belli

Tuz dökme (Salt Bea) hareketiyle ünlenen sosyete kasabı Nusret Gökçe, 'hayatımın en önemlisi' dediği projeyi devreye sokmaya başladı.

Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: TGRT HABER
Nusret Gökçe, İspanya

Türkiye'deki ününü dünyanın birçok noktasına taşıyan Nusret Gökçe'nin yeni hedefi belli oldu. Sosyete kasabı olarak bilinen ünlü işletmecinin yeni rotası İspanya'nın Akdeniz'de bulunan ünlü tatil adası Ibiza. Adanın kalbi olarak kabul edilen liman bölgesinde Nusret yeni projesinin temellerini atıyor.

Büyük bir proje olarak nitelendirilen yeni halka Nusret'in şimdiye kadar dünyanın birçok yerine açtığı restoranların yanı sıra otel ve rezidanslara da ev sahipliği yapacak. Yaz aylarında ''Hayatımın en önemli projesi'' diyerek duyuru yapan Nusret'in İspanya'daki ilk restoranı bu komplekste yer alacak. 

Sosyete kasabı Nusret Gökçe zincirine yeni halka ekliyor, rota belli

ZİNCİRİN 23. HALKASI

Ibiza'nın liman bölgesindeki restoran, otel ve rezidanslardan oluşan tesisin temeli atıldı. Nusret Gökçe böylelikle zincirine yeni bir halka daha ekledi. Ayrıca Gökçe, sosyal medyada paylaştığı videoyla yeni restoranının inşaatından da görüntüler paylaştı.

Öte yandan Nusret Gökçe'nin Türkiye’de 9, ABD’de 7, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Yunanistan, Suudi Arabistan, İngiltere ve Katar’da da birer restoranı var. 

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...