22˚
İstanbul
22˚
parçalı bulutlu
Nem %44
Rüzgar 4.41 /s
Salı
23˚/16˚
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
18˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
16 Mayıs 2022 Pazartesi
2022-01-02 10:26:44

Survivor All Star başlamadan kavgası başladı! Hakan Hatipoğlu erkekleri kızdırdı

Survivor All Star, başlamadan kavgası başladı. Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu, erkek yarışmacıları kızdıran bir paylaşıma imza attı, cevaplar ise gecikmedi.

Survivor All Star başlamadan kavgası başladı! Hakan Hatipoğlu erkekleri kızdırdı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

TV8 ekranlarında MasterChef Türkiye yarışmasının bitişiyle başlayacak olan Survivor All Star yarışması için gün sayılırken ilk kavga yaşandı. Eski Survivor yarışmacısı şimdilerin Survivor Panorama sunucusu Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla erkek yarışmacıları kızdırdı. Twitter hesabından performans tahminlerini kadın-erkek sıralamasıyla yapan Hatipoğlu, bazı erkek yarışmacılara listede yer vermedi. 

Hakan Hatipoğlu'na ilk tepkiyi Yasin Obuz gösterdi. Obuz, kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan Hatipoğlu'na cevap olarak şunları yazdı:

"Bizi adamdan saymayanı, adam etmesini iyi biliriz. Boş yapmaya devam et...O algılarınızı yerle bir edeceğim eyvallah."

Yasin Obuz'un ardından bir tepki de Mert Öcal'dan geldi. Öcal da Twitter hesabından Hatipoğlu'na cevabını verdi:

"Kimin ne performans yapacağı hiç belli olmaz. Daha Dominik'e gitmeden yapılan performans değerlendirmeleri çok amatörce. Hangi yarışmacının 100m'yi kaç saniyede koştuğunu veya ne kadar atış çalıştığını kim biliyor?" 

 

 

Furkan Kızılay da Hatipoğlu'nun paylaşımına tepki gösteren isimler arasında yer aldı. Kızılay, Instagram hesabından şunları yazdı:

"Hırsını alamamış paşam! Demek ki bu sene sadece sahada değil, dışarıda da savaşacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim, fragmanda sadece heyecanlıyım, kazanmayı özledim dedim. Çünkü benim savaşım kendimle! Ben kimseyi hor görerek, küçümseyerek gitmiyorum. Bütün arkadaşlarım birbirinden yetenekli kişiler. Böyle bir sıralama yapmak sadece ilgi odağı olmak amaçlıdır.''

Etiketler