2022-06-27 16:12:03 | Son Güncelleme : 2022-06-27 16:20:51

Survivor ELEME ADAYI KİM ELENDİ? Survivor 2022 All Star’da adaya kim veda etti?

Survivor’da şampiyonun belli olacağı güne sayılı günler kala, son yarışlarda heyecan doruklarda yaşanıyor. Dokunulmazlık kolyesi için yarışan yarışmacılar, büyük bir rekabet içinde mücadelelerini verirken, günün sonunda konseyde adı çıkacak isim de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Final kısa bir süre kala elenecek son ismin kim olduğunu merak edenler, “Survivor eleme adayı kim oldu?”, “Survivor’da bu hafta kim elendi?” sorularına cevap arıyor.

Bugün gerçekleşecek olan son elemenin ardından son dörde kalan yarışmacılar, büyük final için İstanbul’a gelecek.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Bugün gerçekleşecek olan son elemenin ardından son dörde kalan yarışmacılar, büyük final için İstanbul’a gelecek.

Survivor 2022 All Star büyük finale gün geçtikçe yaklaşıyor. Birbirinden başarılı yarışmacıların dokunulmazlık kolyesi için verdiği mücadele büyük bir heyecan oluştururken, kolyeyi alan ismin, konseyde kimin adını eleme adayı olarak seçeceği merakla bekleniyor. Peki Survivor’da dokunulmazlık kolyesini kim aldı? Survivor 2022 All Star’da eleme adayı kim oldu? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK KOLYESİNİ KİM ALDI?

Şampiyonluğa doğru emin adımlarla ilerleyen 5 yarışmacının son kez yarıştığı ve ter döktüğü dokunulmazlık oyununda kolyeyi kazanan yarışmacı Batuhan oldu. Finalde Adem ile yarışan Batuhan, 4-0’lık skoru 5-4 yaparak büyük bir başarıya imza attı ve adını finale yazdırdı. Dokunulmazlık kolyesini kazanan Batuhan, yarış sonunda verilen iletişim ödülüne ise Adem ve Ayşe’yi götürdü. Aileleriyle görüntülü konuşma hakkı kazanan yarışmacılar, keyifli dakikalar geçirdi.

SURVİVOR ALL STAR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Son dokunulmazlık oyununda Adem ile yarıştığı final yarışında 4-0’lık skoru 5-4 yaparak kolyeyi kazanan Batuhan, gecenin sonunda eleme adayı olarak bir yarışmacının adını vermek zorunda kaldı. Bir önceki dokunulmazlık oyununu da kazanmış olan Batuhan’ın ilk eleme adayı Nisa olurken, dün akşam yayınlanan konseyde ikinci eleme adayı olarak Hikmet’in adını verdi. Böylece haftanın ikinci eleme adayı Hikmet oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Batuhan’ın son olarak Hikmet’in adını vermesiyle oluşan potada hangi yarışmacının eleneceği, 27 Haziran 2022 Pazartesi günü oynanacak ödül oyunun ardından yapılacak eleme konseyinde belli olacak. Yapılan elemenin ardından ise yarışmacılar büyük final için İstanbul’a gelecek.

SURVİVOR 2022 ALL STAR FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2022 All Star heyecanlı bir sezonun ardından büyük finale yaklaştı. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre Survivor All Star yarı finali 29 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek. Yarı finalde yarışmanın dördüncüsü açıklanacak. Survivor büyük finali ise 30 Haziran Perşembe akşamı yapılacak ve bu sezonun Survivor Şampiyonu, alınan SMS’ler sonucunda belli olacak. Survivor şampiyonunun kim olacağı büyük bir merak uyandırırken, bu akşam gerçekleşecek eleme konseyinde son elenecek isim, son dörde kalan isimleri ve final dengelerini belirlemiş olacak.