2022-06-30 23:06:04 | Son Güncelleme : 2022-07-01 00:34:36

Survivor şampiyonu kim oldu? Adem mi? Nisa mı? İşte Survivor 2022 All Star Şampiyonu

Survivor 2022 All Star’da şampiyon belli oluyor. Yaklaşık 6 aydır devam eden mücadelenin sonunda finale kalmaya hak kazanan Adem Kılıççı ve Nisa Bölükbaşı bu akşam halk oylamasına çıktı. Gecenin sonunda sona erecek olan oylamanın ardından şampiyonun belli olacağı final bölümü ekranlarda yayınlanmaya devam ederken, “Survivor şampiyonu kim olacak?”, “Survivor şampiyonu Adem mi, Nisa mı olacak?”, “SMS birincisi kim çıkacak?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Ayşe Yüksel’in elenmesinin ardından yapılan yeni oylamada en az oyu alan Batuhan Karacakaya yarışmaya üçüncü olarak veda ederken, Survivor 2022 All Star’ın finalistleri Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı oldu.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Ayşe Yüksel’in elenmesinin ardından yapılan yeni oylamada en az oyu alan Batuhan Karacakaya yarışmaya üçüncü olarak veda ederken, Survivor 2022 All Star’ın finalistleri Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 All Star, büyük finale geldi. 36 kişilik yarışmacı kadrosundan finale kalmaya hak kazanan Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı, halk tarafından yapılan SMS oylamasında mücadelesini devam ettiriyor. Gecenin sonunda SMS oylamasından en yüksek oyu alan yarışmacı şampiyon olacak. Peki Survivor şampiyonu kim olacak? Survivor 2022 All Star Şampiyonu Adem mi, Nisa mı olacak? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR FİNALİSTLERİ KİM OLDU?

Aylardır süren mücadelenin sonunda son dörde kalan Adem, Batuhan, Nisa ve Ayşe yarı finalde SMs oylamasına çıktı. İstanbul’da yapılan yarı finalde halk oylamasında en az oyu alan Ayşe Yüksel dördüncü olurken, Nisa Bölükbaşı son üçlüye adını yazmayı başardı. Ayşe Yüksel’in elenmesinin ardından yapılan yeni oylamada en az oyu alan Batuhan Karacakaya yarışmaya üçüncü olarak veda ederken, Survivor 2022 All Star’ın finalistleri Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı oldu.

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Survivor 2022 All Star’da 6 ay süren mücadelenin ardından 36 yarışmacı arasından sergiledikleri performansla finalist olmaya hak kazanan Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı bu akşam başlatılan SMS oylamasının sonucunda şampiyonluk hayalini elde etme imkanı yakalayacak. Her iki yarışmacı da vermiş oldukları mücadelelerle büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. SMS oylamasında da aynı mücadeleye devam eden yarışmacılar arasından sadece bir tanesi Survivor 2022 All Star Şampiyonu olma hakkını kazandı. Yapılan SMS oylaması sonucunda Survivor 2022 All Star Şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

5 Mart 1984 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen Adem Kılıçcı, aslen Ağrılıdır. Genç yaşlarından itibaren boks sporu ile ilgilenen Kılıçcı, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 yılından itibaren Fenerbahçe Boks Takımı’nda çalışmıştır. 2008 ve 2012 olimpiyatlarında Türkiye’yi boksta temsil etmiştir. 2016 olimpiyatlarına da katıma hakkı kazanmış fakat katılamamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’nda kadrolu öğretmen olarak meslek hayatını sürdüren milli sporcu, boksörlüğe de hala devam etmektedir.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998'de Çek Cumhuriyeti Prag'ta dünyaya geldi. 8 yaşından itibaren profesyonel olarak tenis ve yüzme sporlarıyla ilgilenenen Nisa, Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde eden Nisa Bölükbaşı, 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Survivor Nisa günümüzde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz pateni ile ilgilenmektedir.