22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %44
Rüzgar 4.68 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-10-13 15:47:21

Tamer Karadağlı'dan bir 'Altın Portakal' isyanı daha! Bu kez de Pınar'ı linçliyorlar

Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın ile arasında geçenlerden sonra ülke gündeminden düşmeyen Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un kendisine destek açıklamasının ardından bu kez de onun linç edildiğini söyledi.

Tamer Karadağlı'dan bir 'Altın Portakal' isyanı daha! Bu kez de Pınar'ı linçliyorlar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kendisine destek olduğu için eleştirilen Pınar Altuğ'a sahip çıkan Tamer Karadağlı, konuya ilişkin  kişisel Twitter hesabından açıklama yaptı. Kendisinin kadınlara olan hassasiyetini en iyi bilen kişinin Pınar Altuğ olduğunu belirten Karadağlı, bu kez de kendisine destek olduğu için Altuğ'un linçlendiğini belirterek 'Gerçekten ilginç bir topluluk' ifadelerini kullandı. 

Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, Nihal Yalçın'ın ödül konuşması esnasında sözünü kesmesi ve mimikleriyle tepki çeken Tamer Karadağlı,ya eski rol arkadaşı Pınar Altuğ'dan destek geldi. Oscar'da 45 saniyelik limiti hatırlatarak ödül almaya çıkan kişinin sahnede çok konuşmaması gerektiğini belirten Altuğ, bu durumun cinsiyetçi yaklaşımla değerlendirilmemesi gerektiğini ifade etti.

HEM DESTEK HEM TEPKİ GÖRDÜ

Orada terbiyesizlik görmediğini ve hatta Karadağlı'nın 19 yıllık partneri olarak onun kadınlara karşı çok zarif birisi olduğunu belirten Altuğ, bu açıklamalarının ardından sosyal medyada bazı kişilerce destek görürken bazıları da tepki gösterdi.

"GERÇEKTEN İLGİNÇ BİR TOPLULUK"

Eski partnerine gelen tepkilerden rahatsız olan Tamer Karadağlı ise, kişisel Twitter hesabından "Pınar Altuğ benim kadınlara karşı ne kadar hassas olduğumu, asla bir kadını incitemeyeceğimi en iyi bilen kişidir. Şimdi de sırf bana destek olduğu için Pınar'ı linç ediyorlar. Gerçekten ilginç bir topluluk" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEYİN SEBEBİ BU MU?"

Ardından Twitter'dan bir paylaşım daha yapan Karadağlı, bu kez tepkisini daha sert bir şekilde dile getirerek eleştirilerin sebebini milli duygularına bağladı. Kardağlı, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Benim onurumla, şerefimle oynayacaksınız ben de boynumu eğip duracak mıydım? Siz, önünüze geleni sırf sizden değil diye aşağılama hakkını kimden buluyorsunuz?

'Ben Türk Milliyetçisiyim arkadaş' yoksa her şeyin sebebi bu mu?"

Etiketler